Dołącz do 1334 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Wieści

Wieczny Zagajnik

napisana przez Herold 2024-05-22
Drwale od zawsze byli w Vallheru synonimem siły, męstwa i wytrwałości. A co dopiero drwale, którzy porwali się na tak szalony pomysł jak poszukiwania Wiecznego Zagajnika – tajemniczego miejsca ukrytego głęboko w rozległych lasach Ardulith. Wielu już próbowało dokonać tego odkrycia, jednak błądzili oni w dzikich leśnych czeluściach i nigdy się nie odnajdywali, stawali się ofiarami grasujących w puszczy potworów lub padali bez tchu w momencie, gdy po przerąbaniu niezliczonej ilości zarośli wciąż nie mogli się zbliżyć do upragnionego celu. Ostatecznie udało się to zaledwie kilku mistrzom swojego rzemiosła, do których oficjalnie dołączył wiedzmag (ID 239) z klanu Via Nocturna & Fairy Tail. Za swoje dokonania otrzyma on nagrodę w postaci 10000 sztuk złota oraz 5 AP wraz z początkiem nowej ery.

Jubilerski Majstersztyk

napisana przez Herold 2024-05-22
W Vallheru nie brakuje utalentowanych rzemieślników, a wśród nich znaleźć można niezwykle uzdolnionych jubilerów. Ci z kolei są szczególnie cenieni i szanowani przez mieszkańców krainy, gdyż z ich wyrobów korzystają nie tylko wojownicy i magowie, ale i rzemieślnicy pozostałych profesji. Ostatnimi czasy sporo mówi się o Gothmog (ID 199) z klanu Via Nocturna & Fairy Tail, któremu po wielu miesiącach ciężkiej pracy i nieustannego doskonalenia swojego rzemiosła udało się stworzyć doskonały [Boski] Pierścień nadmistrza zwinności. Władca Vallheru gratuluje kunsztu i nagradza go tytułem Legendarnego Jubilera. W ramach nagrody otrzyma on również 10000 sztuk złota oraz 5 AP wraz z początkiem nowej ery.

Astralna Machina

napisana przez Herold 2024-05-22
W ten oto sposób, 67 dnia XIII ery w krainie pojawiła się kolejna wspaniała konstrukcja. Władze Vallheru z przyjemnością informują, że Astralną Machinę wybudował klan Bractwo Północnego Miecza pod przywództwem Herkan (ID 122). Nie byłoby to jednak możliwe bez współpracy i zaangażowania całego klanu oraz wytężonej pracy przedstawicieli wielu profesji rzemieślniczych. W uznaniu za to wyjątkowe poświęcenie, klan zachowa swoją siedzibę podczas rozpoczęcia nowej ery, zaś jego nazwa na wieki pozostanie w archiwach krainy.

Kryształowa Grota

napisana przez Herold 2024-05-15
Kiedy w karczmach Vallheru, gdzie zmorzeni rumem górnicy odpoczywają po ciężkiej pracy, znów zaczęły narastać dawne plotki o istnieniu w pobliskich górach tajemniczej Kryształowej Groty, wielu nie wdawało im wiary. Podobne wieści pojawiały się już przed dziesięcioleciami, jednak nigdy nie udało się ich potwierdzić. Gorączka kryształu ogarnęła wtedy cały górniczy cech. Pewien śmiałek twierdził nawet, że jest blisko odkrycia tego legendarnego miejsca, jednak po wyruszeniu w drogę przepadł bez wieści razem z pieczołowicie kreślonymi przez siebie mapami. Po tych wydarzeniach wielu przypuszczało, że Kryształowa Grota to jedynie wymysł lokalnych złodziejaszków pragnących zwabić śmiałków w odludne jaskinie, tak aby łatwiej stawali się ich łupem. Aż wreszcie pojawił się Hart na Mefedronie (ID 83) z klanu La Cosa Nostra. Za dokonanie niesamowitego odkrycia, jakim jest znalezienie Kryształowej Groty otrzyma on 10000 sztuk złota oraz 5 AP wraz z początkiem nowej ery.

Królewska Illani

napisana przez Herold 2024-05-15
W opinii prawdziwych znawców sztuki zielarstwa jedynie raz na kilkaset zbiorów udaje się wyhodować naprawdę wyjątkowe okazy. Do takich z całą pewnością zaliczyć można niezwykle rzadką odmianę Illani, zwaną Królewską Illani. Zgodnie z niedawnymi doniesieniami zielarzem, któremu w ostatnim czasie udało się ją wyhodować jest Navea (ID 9) z klanu Bractwo Północnego Miecza. Wieść ta bardzo szybko rozniosła się wśród mieszkańców okolicznych terenów, którzy zaczęli wręcz masowo nachodzić jego farmę, aby móc zobaczyć tę rzadką roślinę na własne oczy. Oprócz, przynajmniej tymczasowej, sławy w nagrodę za swoje odkrycie Navea otrzyma również 10000 sztuk złota oraz 5 AP wraz z początkiem nowej ery.Idź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2024 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności