Dołącz do 1359 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Wieści

Eliksir Życia

napisana przez Herold 2024-06-03
W zakamarkach jednego z laboratoriów, gdzie opary rozmaitych esencji mieszały się z zapachami egzotycznych ziół, wydarzyło się ostatnio coś niezwykłego. Alchemik znany jako Asmor Bower (ID 238) z klanu Via Nocturna & Fairy Tail, po wielu nieprzespanych nocach eksperymentów, wreszcie osiągnął swój cel. Jego starania nad stworzeniem najmocniejszego eliksiru uzdrawiającego przyniosły o wiele więcej, niż mógł sobie kiedykolwiek wyobrazić. W trakcie tych prac udało mu się stworzyć bowiem Eliksir Życia - substancję, która według legend zdolna jest przywracać do życia i umożliwiać przedłużenie go. Jego odkrycie rozpaliło wyobraźnię naukowców i alchemików na całym świecie, otwierając nowe perspektywy w dziedzinie medycyny i alchemii. Za to niesamowite osiągnięcie, Asmor Bower zostaje uhonorowany nagrodą w postaci 10000 sztuk złota oraz 5 AP wraz z początkiem nowej ery.

Stolarski Majstersztyk

napisana przez Herold 2024-05-31
Są w Vallheru rzemieślnicy, którym żadna drzazga niestraszna i w małym palcu (o ile wcześniej go sobie nie odrąbali) mają wiedzę o dostępnych w krainie rodzajach drewna i sposobach ich obróbki. Mowa rzecz jasna o stolarzach, którzy w swych pracowniach urabiając sobie ręce po łokcie wytwarzają łuki i strzały używane przez vallheryjskich łuczników. Jeśli chodzi o prawdziwych mistrzów w swojej dziedzinie, to ostatnimi czasy głośno zrobiło się o Kithivon (ID 39) z klanu ETERNAL NIGHT, który wypracował wyjątkowy kompozyt i stworzył niezwykle szybkostrzelny Łuk retrorefleksyjny kompozytowy. Władca Vallheru gratuluje kunsztu i nagradza go tytułem Legendarnego Stolarza. W ramach nagrody otrzyma on również 10000 sztuk złota oraz 5 AP wraz z początkiem nowej ery.

Kowalski Majstersztyk

napisana przez Herold 2024-05-31
Większość wojowników zaopatrując się w swój rynsztunek zapomina o niestrudzonych kowalach, którzy wykorzystując zasoby odludnych kopalni w pocie czoła wykuwają bronie i elementy opancerzenia. Prawdziwi mistrzowie w swojej dziedzinie po niezliczonej ilości godzin spędzonych w kuźni nad doskonaleniem kowalskiego rzemiosła ostatecznie potrafią wytworzyć istne arcydzieła. Szczególne uznanie należy się Domna (ID 87) z klanu La Cosa Nostra, któremu po wielu próbach udało się wykuć idealny Żołnierska tarcza ze stali. Władca Vallheru gratuluje kunsztu i nagradza go tytułem Legendarnego Kowala. W ramach nagrody otrzyma on również 10000 sztuk złota oraz 5 AP wraz z początkiem nowej ery.

Wieczny Zagajnik

napisana przez Herold 2024-05-22
Drwale od zawsze byli w Vallheru synonimem siły, męstwa i wytrwałości. A co dopiero drwale, którzy porwali się na tak szalony pomysł jak poszukiwania Wiecznego Zagajnika – tajemniczego miejsca ukrytego głęboko w rozległych lasach Ardulith. Wielu już próbowało dokonać tego odkrycia, jednak błądzili oni w dzikich leśnych czeluściach i nigdy się nie odnajdywali, stawali się ofiarami grasujących w puszczy potworów lub padali bez tchu w momencie, gdy po przerąbaniu niezliczonej ilości zarośli wciąż nie mogli się zbliżyć do upragnionego celu. Ostatecznie udało się to zaledwie kilku mistrzom swojego rzemiosła, do których oficjalnie dołączył wiedzmag (ID 239) z klanu Via Nocturna & Fairy Tail. Za swoje dokonania otrzyma on nagrodę w postaci 10000 sztuk złota oraz 5 AP wraz z początkiem nowej ery.

Jubilerski Majstersztyk

napisana przez Herold 2024-05-22
W Vallheru nie brakuje utalentowanych rzemieślników, a wśród nich znaleźć można niezwykle uzdolnionych jubilerów. Ci z kolei są szczególnie cenieni i szanowani przez mieszkańców krainy, gdyż z ich wyrobów korzystają nie tylko wojownicy i magowie, ale i rzemieślnicy pozostałych profesji. Ostatnimi czasy sporo mówi się o Gothmog (ID 199) z klanu Via Nocturna & Fairy Tail, któremu po wielu miesiącach ciężkiej pracy i nieustannego doskonalenia swojego rzemiosła udało się stworzyć doskonały [Boski] Pierścień nadmistrza zwinności. Władca Vallheru gratuluje kunsztu i nagradza go tytułem Legendarnego Jubilera. W ramach nagrody otrzyma on również 10000 sztuk złota oraz 5 AP wraz z początkiem nowej ery.Idź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2024 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności