Dołącz do 835 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Wieści

Astralna Machina

napisana przez Herold 2021-02-22
I tak oto 80 dnia V ery w krainie pojawiła się kolejna wspaniała konstrukcja. Władze Vallheru pragną poinformować, że Astralną Machinę wybudował klan Bractwo Północnego Miecza pod przywództwem Navea (ID 10). Nie byłoby to jednak możliwe bez współpracy i zaangażowania całego klanu oraz wytężonej pracy przedstawicieli wielu profesji rzemieślniczych. W ramach nagrody klan otrzyma również rekompensatę w postaci zwrotu 50% kosztów wybudowania swojej siedziby w nowej erze, zaś jego nazwa na wieki pozostanie w archiwach krainy.

Bieżące ogłoszenia

napisana przez (Even) 2021-01-24
Witam wszystkich.

Bez zbędnego wstępu chciałbym ogłosić kilka kwestii:

Fabularna grupa projektowa

Przede wszystkim chciałbym wznowić nabór do grupy projektowej, która docelowo będzie się zajmowała kwestiami związanymi z rozwojem gry pod kątem fabularnym.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie na pocztę swojego zgłoszenia. Powinno zawierać ono informacje takie jak:

- Swoja wizja rozwoju gry w tym kierunku.
- Pomysły i propozycje mające na celu fabularne uatrakcyjnienie gry.
- Ew. doświadczenia w podobnych przedsięwzięciach.

Niestety nadesłane w pierwszej turze zgłoszenia uległy, że tak powiem, autodestrukcji. Jeżeli ktoś już wcześniej takie przesyłał, to może po prostu mi się przypomnieć.

Zgłoszenia można nadsyłać do końca stycznia. Ilość wakatów będzie uzależniona od ilości oraz jakości nadesłanych zgłoszeń.

Konkurs literacki #2

Jako, że ostatnio za wiele w krainie się nie działo, to chciałbym również ogłosić kolejny konkurs "literacki" polegający na napisaniu krótkiego opowiadania o dowolnej myśli przewodniej. Jedynym wymogiem stricte fabularnym jest to, aby opowiadanie dotyczyło krainy Vallheru i jego mieszkańców.

Wymagania

- Tekst musi być unikalny, napisany na potrzeby konkursu (będzie to weryfikowane).
- Minimalna ilość znaków: 2500
- Poprawność stylistyczna i interpunkcyjna

Oprócz gratyfikacji finansowej laureaci konkursu otrzymają również dedykowane przedmioty specjalne. Dodatkowo, wybrane teksty będą opublikowane na blogu, zaś autorzy zostaną też nagrodzeni Vallarami oraz unikalnym osiągnięciem.

Termin nadsyłania swoich prac to 31.01.2021 godzina 24:00.

Wsparcie gry

Została stworzona możliwość przekazania dobrowolnego wsparcia finansowego na rzecz gry. Szczegóły w lokacji Wsparcie.

Zuchwała kradzież

napisana przez Herold 2021-01-22
Władze krainy pragną poinformować, że 49 dnia V ery doszło do zuchwałej kradzieży. Z Magazynu Królewskiego zniknął wyjątkowy artefakt znany jako Kalesony Thindila. Straży miejskiej udało się już ustalić, że za rabunkiem stoi niejaki Booll (ID 302) z klanu Bractwo Północnego Miecza. Według najnowszego rozporządzenia władcy Vallheru, przestępca ten zostanie napiętnowany tytułem Arcyłotra oraz po kres swych dni będzie poszukiwany listem gończym. Zdaniem naczelnego inspektora straży królewskiej, wraz z nastaniem nowej ery Booll będzie chciał spieniężyć zdobyty artefakt za 10000 sztuk złota, wcześniej wykorzystując jego moc do zdobycia dodatkowych 5 AP.

Poszukiwany:


Booll (ID 302)
Elf, Złodziej


Złoty Smok

napisana przez Herold 2021-01-02
Przyzwoici mieszkańcy Vallheru nie od wczoraj zdawali sobie sprawę, że pewna za bardzo lubiąca zwierzęta grupa narwańców dokonuje nieco osobliwych eksperymentów. Wszyscy znają również legendy o mitycznych stworzeniach, które miały rzekomo zamieszkiwać krainę w zamierzchłych czasach, lecz wiarę temu dawały dotąd głównie dzieci i półorkowie. W dniu dzisiejszym nauka dogoniła legendę, a owocem ich kazirodczego związku stało się wyhodowanie Złotego Smoka. Tego niewiarygodnego osiągnięcia dokonał ponoć w swojej zagrodzie gracz Elenaina (ID 27) z klanu Piękne Stowarzyszenie Zreformowane. Państwowy związek hodowców postanowił ponoć uhonorować go tytułem Legendarnego Hodowcy. W ramach nagrody otrzyma on również dodatkowo 5 AP oraz 10000 sztuk złota wraz z początkiem nowej ery.

Początek V ery

napisana przez (Even) 2020-12-05
Zgodnie z zapowiedzią w dniu dzisiejszym (tj. 05.12.2020) rozpoczęliśmy V erę Vallheru. Poniżej znajduje się kilka ważnych, związanych z tym faktem informacji:

- wszystkie statystyki, umiejętności oraz posiadane bogactwa zostały zresetowane do wartości początkowych.
- zmianom nie uległy imiona graczy, avatary, rangi.
- odświeżone zostały ID - każdy otrzymał możliwie najniższy numer.
- usunięto wszystkie istniejące klany.
- nieaktywne w przeciągu ostatniej ery konta zostaną w najbliższym czasie skasowane.

Lista wprowadzonych w ostatnim czasie zmian dostępna jest pod aktualną wieścią - po zalogowaniu się do gry oraz w opcjach konta. Bardzo proszę o zgłaszanie wszystkich napotkanych błędów i problemów z grą.

Informuję też, że w najbliższym czasie zostaną ogłoszone informacje dotyczące niedawnego naboru do tzw. fabularnej grupy projektowej.

Życzę wszystkim powodzenia i udanej ery. c[_]Idź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2022 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności