Dołącz do 982 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Wieści

Vallheru Wars #3

napisana przez (Even) 2021-03-09
Witam wszystkich ;)

Jako że Strażnik Skarbu już nie żyje, a Astralna Machina została zbudowana, to przyszedł czas rozpoczęcie III edycji turnieju "Vallheru Wars".

Swoje zgłoszenia uczestnictwa można przesyłać do niedzieli godziny 24:00 (termin ostateczny). Jedynym wymogiem jest posiadanie co najmniej 100 poziomu postaci.

Szczegóły dot. formuły turnieju zostaną przedstawione po zakończeniu zapisów.

Nowy bohater

napisana przez Herold 2021-03-02
I tak oto 88 dnia V ery w krainie pojawił się kolejny bohater, któremu udało się dotrzeć w tajemnicze miejsce i pokonać spoczywającego tam przeciwnika. Władze krainy pragną poinformować mieszkańców, że do panteonu bohaterów Vallheru dołączył Kapelusznik Rinc (ID 6), reprezentujący klan Piękne Stowarzyszenie Zreformowane. Cześć mu i chałwa... znaczy się chwała! W ramach nagrody otrzyma on również dodatkowo 5 AP oraz 10000 sztuk złota wraz z początkiem nowej ery, zaś jego imię na wieki pozostanie w archiwach krainy.

Wiwat bohaterowie Vallheru, wiwat Kapelusznik Rinc!

Astralna Machina

napisana przez Herold 2021-02-22
I tak oto 80 dnia V ery w krainie pojawiła się kolejna wspaniała konstrukcja. Władze Vallheru pragną poinformować, że Astralną Machinę wybudował klan Bractwo Północnego Miecza pod przywództwem Navea (ID 10). Nie byłoby to jednak możliwe bez współpracy i zaangażowania całego klanu oraz wytężonej pracy przedstawicieli wielu profesji rzemieślniczych. W ramach nagrody klan otrzyma również rekompensatę w postaci zwrotu 50% kosztów wybudowania swojej siedziby w nowej erze, zaś jego nazwa na wieki pozostanie w archiwach krainy.

Bieżące ogłoszenia

napisana przez (Even) 2021-01-24
Witam wszystkich.

Bez zbędnego wstępu chciałbym ogłosić kilka kwestii:

Fabularna grupa projektowa

Przede wszystkim chciałbym wznowić nabór do grupy projektowej, która docelowo będzie się zajmowała kwestiami związanymi z rozwojem gry pod kątem fabularnym.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie na pocztę swojego zgłoszenia. Powinno zawierać ono informacje takie jak:

- Swoja wizja rozwoju gry w tym kierunku.
- Pomysły i propozycje mające na celu fabularne uatrakcyjnienie gry.
- Ew. doświadczenia w podobnych przedsięwzięciach.

Niestety nadesłane w pierwszej turze zgłoszenia uległy, że tak powiem, autodestrukcji. Jeżeli ktoś już wcześniej takie przesyłał, to może po prostu mi się przypomnieć.

Zgłoszenia można nadsyłać do końca stycznia. Ilość wakatów będzie uzależniona od ilości oraz jakości nadesłanych zgłoszeń.

Konkurs literacki #2

Jako, że ostatnio za wiele w krainie się nie działo, to chciałbym również ogłosić kolejny konkurs "literacki" polegający na napisaniu krótkiego opowiadania o dowolnej myśli przewodniej. Jedynym wymogiem stricte fabularnym jest to, aby opowiadanie dotyczyło krainy Vallheru i jego mieszkańców.

Wymagania

- Tekst musi być unikalny, napisany na potrzeby konkursu (będzie to weryfikowane).
- Minimalna ilość znaków: 2500
- Poprawność stylistyczna i interpunkcyjna

Oprócz gratyfikacji finansowej laureaci konkursu otrzymają również dedykowane przedmioty specjalne. Dodatkowo, wybrane teksty będą opublikowane na blogu, zaś autorzy zostaną też nagrodzeni Vallarami oraz unikalnym osiągnięciem.

Termin nadsyłania swoich prac to 31.01.2021 godzina 24:00.

Wsparcie gry

Została stworzona możliwość przekazania dobrowolnego wsparcia finansowego na rzecz gry. Szczegóły w lokacji Wsparcie.

Zuchwała kradzież

napisana przez Herold 2021-01-22
Władze krainy pragną poinformować, że 49 dnia V ery doszło do zuchwałej kradzieży. Z Magazynu Królewskiego zniknął wyjątkowy artefakt znany jako Kalesony Thindila. Straży miejskiej udało się już ustalić, że za rabunkiem stoi niejaki Booll (ID 302) z klanu Bractwo Północnego Miecza. Według najnowszego rozporządzenia władcy Vallheru, przestępca ten zostanie napiętnowany tytułem Arcyłotra oraz po kres swych dni będzie poszukiwany listem gończym. Zdaniem naczelnego inspektora straży królewskiej, wraz z nastaniem nowej ery Booll będzie chciał spieniężyć zdobyty artefakt za 10000 sztuk złota, wcześniej wykorzystując jego moc do zdobycia dodatkowych 5 AP.

Poszukiwany:


Booll (ID 302)
Elf, Złodziej
Idź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2022 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności