Dołącz do 982 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Wieści

Astralna Machina

napisana przez Herold 2020-10-21
I tak oto 81 dnia IV ery w krainie pojawiła się kolejna wspaniała konstrukcja. Władze Vallheru pragną poinformować, że Astralną Machinę wybudował klan Ogór Squad & Lotniskowiec Team pod przywództwem BomBur (ID 38). Nie byłoby to jednak możliwe bez współpracy i zaangażowania całego klanu oraz wytężonej pracy przedstawicieli wielu profesji rzemieślniczych. W ramach nagrody klan otrzyma również rekompensatę w postaci zwrotu 50% kosztów wybudowania swojej siedziby w nowej erze, zaś jego nazwa na wieki pozostanie w archiwach krainy.

Nowy bohater

napisana przez Herold 2020-10-17
I tak oto 77 dnia IV ery w krainie pojawił się kolejny bohater, któremu udało się dotrzeć w tajemnicze miejsce i pokonać spoczywającego tam przeciwnika. Władze krainy pragną poinformować mieszkańców, że do panteonu bohaterów Vallheru dołączył Chęryg (ID 3), reprezentujący klan Bractwo Północnego Miecza. Cześć mu i chałwa... znaczy się chwała! W ramach nagrody otrzyma on również dodatkowo 5 AP oraz 10000 sztuk złota wraz z początkiem nowej ery, zaś jego imię na wieki pozostanie w archiwach krainy.

Wiwat bohaterowie Vallheru, wiwat Chęryg!

Złoty Smok

napisana przez Herold 2020-10-13
Przyzwoici mieszkańcy Vallheru nie od wczoraj zdawali sobie sprawę, że pewna za bardzo lubiąca zwierzęta grupa narwańców dokonuje nieco osobliwych eksperymentów. Wszyscy znają również legendy o mitycznych stworzeniach, które miały rzekomo zamieszkiwać krainę w zamierzchłych czasach, lecz wiarę temu dawały dotąd głównie dzieci i półorkowie. W dniu dzisiejszym nauka dogoniła legendę, a owocem ich kazirodczego związku stało się wyhodowanie Złotego Smoka. Tego niewiarygodnego osiągnięcia dokonał ponoć w swojej zagrodzie gracz Panie Heniu (ID 20) z klanu Piękne Stowarzyszenie Zreformowane. Państwowy związek hodowców postanowił ponoć uhonorować go tytułem Legendarnego Hodowcy. W ramach nagrody otrzyma on również dodatkowo 5 AP oraz 10000 sztuk złota wraz z początkiem nowej ery.

Zuchwała kradzież

napisana przez Herold 2020-10-06
Władze krainy pragną poinformować, że 66 dnia IV ery doszło do zuchwałej kradzieży. Z Magazynu Królewskiego zniknął wyjątkowy artefakt znany jako Kalesony Thindila. Straży miejskiej udało się już ustalić, że za rabunkiem stoi niejaki Kasen (ID 370) z klanu Bractwo Północnego Miecza. Według najnowszego rozporządzenia władcy Vallheru, przestępca ten zostanie napiętnowany tytułem Arcyłotra oraz po kres swych dni będzie poszukiwany listem gończym. Zdaniem naczelnego inspektora straży królewskiej, wraz z nastaniem nowej ery Kasen będzie chciał spieniężyć zdobyty artefakt za 10000 sztuk złota, wcześniej wykorzystując jego moc do zdobycia dodatkowych 5 AP.

Poszukiwany:


Kasen (ID 370)
Hobbit, Złodziej


Wznowienie eventów + fabularna grupa projektowa

napisana przez (Even) 2020-10-04
Witam wszystkich.

Informuję, że z dniem dzisiejszym odblokowane zostały eventy Hodowcy oraz Złodzieja. Wymagania dot. eventu Hodowcy pozostają bez zmian, z kolei w przypadku Złodzieja stopień trudności został podwyższony z 3000 do 6000.

Chciałbym również oficjalnie ogłosić nabór do grupy projektowej, która docelowo będzie się zajmowała kwestiami związanymi z rozwojem gry pod kątem fabularnym.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie na pocztę swojego zgłoszenia. Powinno zawierać ono informacje takie jak:

- Swoja wizja rozwoju gry w tym kierunku.
- Pomysły i propozycje mające na celu fabularne uatrakcyjnienie gry.
- Ew. doświadczenia w podobnych przedsięwzięciach.

Zgłoszenia można nadsyłać do końca października. Ilość wakatów będzie uzależniona od ilości oraz jakości nadesłanych zgłoszeń.

--

Odnośnie eventu złodzieja:

Przyznam, że próg trudności został zwiększony m.in. po to, aby każdy zainteresowany eventem złodzieja miał szansę na zapoznanie się z informacją i ew. przygotowanie się. Niestety po raz kolejny nie obeszło się bez wpadki... Event zostaje zresetowany, próg trudności zwiększony do 9000, a możliwość podjęcia próby kradzieży z Magazynu Królewskiego zablokowana do jutra do godziny 20:00.Idź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2022 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności