Dołącz do 835 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Wieści

Astralna Machina

napisana przez Herold 2021-11-07
I tak oto 78 dnia VII ery w krainie pojawiła się kolejna wspaniała konstrukcja. Władze Vallheru pragną poinformować, że Astralną Machinę wybudował klan Bractwo Północnego Miecza pod przywództwem Gerthe (ID 8). Nie byłoby to jednak możliwe bez współpracy i zaangażowania całego klanu oraz wytężonej pracy przedstawicieli wielu profesji rzemieślniczych. W ramach nagrody klan otrzyma również rekompensatę w postaci zwrotu 50% kosztów wybudowania swojej siedziby w nowej erze, zaś jego nazwa na wieki pozostanie w archiwach krainy.

Złoty Smok

napisana przez Herold 2021-11-03
Przyzwoici mieszkańcy Vallheru nie od wczoraj zdawali sobie sprawę, że pewna za bardzo lubiąca zwierzęta grupa narwańców dokonuje nieco osobliwych eksperymentów. Wszyscy znają również legendy o mitycznych stworzeniach, które miały rzekomo zamieszkiwać krainę w zamierzchłych czasach, lecz wiarę temu dawały dotąd głównie dzieci i półorkowie. W dniu dzisiejszym nauka dogoniła legendę, a owocem ich kazirodczego związku stało się wyhodowanie Złotego Smoka. Tego niewiarygodnego osiągnięcia dokonał ponoć w swojej zagrodzie gracz Bobrzy Hodowca (ID 63) z klanu Krety Grety. Państwowy związek hodowców postanowił ponoć uhonorować go tytułem Legendarnego Hodowcy. W ramach nagrody otrzyma on również dodatkowo 5 AP oraz 10000 sztuk złota wraz z początkiem nowej ery.

Konkurs na księcia Vallheru

napisana przez (Even) 2021-10-13
Witam wszystkich.

Chciałbym ogłosić konkurs na nowego księcia Vallheru.

Jeśli chodzi o podstawowe wymagania, to są one następujące:

- Wiek w krainie równy co najmniej 200.
- Znajomość regulaminu Vallheru.
- Regularne logowanie się do gry.
- "Niekaralność".

Ewentualni chętni proszeni są o przesłanie podania do ID 1, w którym to należy w krótkich słowach uargumentować swoją kandydaturę oraz ew. zawrzeć dodatkowe pomysły dotyczące administracji / rozwoju gry.

Ogłoszenie wyników nastąpi po 1.11.2021.

c[_]

Królewska Illani

napisana przez Herold 2021-10-11
W opinii prawdziwych znawców sztuki zielarstwa jedynie raz na kilkaset zbiorów udaje się wyhodować naprawdę wyjątkowe okazy. Do takich z całą pewnością zaliczyć można niezwykle rzadką odmianę Illani, zwaną Królewską Illani. Zgodnie z niedawnymi doniesieniami zielarzem, któremu w ostatnim czasie udało się ją wyhodować jest Huron Dijkstra (ID 64) z klanu La Cosa Nostra. Wieść ta bardzo szybko rozniosła się wśród mieszkańców okolicznych terenów, którzy zaczęli wręcz masowo nachodzić jego farmę, aby móc zobaczyć tę rzadką roślinę na własne oczy. Oprócz, przynajmniej tymczasowej, sławy w nagrodę za swoje odkrycie Huron Dijkstra otrzyma również 10000 sztuk złota oraz 5 AP wraz z początkiem nowej ery.

Zuchwała kradzież

napisana przez Herold 2021-10-06
Władze krainy pragną poinformować, że 46 dnia VII ery doszło do zuchwałej kradzieży. Z Magazynu Królewskiego zniknął wyjątkowy artefakt znany jako Kalesony Thindila. Straży miejskiej udało się już ustalić, że za rabunkiem stoi niejaki Domna (ID 270) z klanu Bractwo Północnego Miecza. Według najnowszego rozporządzenia władcy Vallheru, przestępca ten zostanie napiętnowany tytułem Arcyłotra oraz po kres swych dni będzie poszukiwany listem gończym. Zdaniem naczelnego inspektora straży królewskiej, wraz z nastaniem nowej ery Domna będzie chciał spieniężyć zdobyty artefakt za 10000 sztuk złota, wcześniej wykorzystując jego moc do zdobycia dodatkowych 5 AP.

Poszukiwany:


Domna (ID 270)
Elf, Złodziej
Idź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2022 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności