Dołącz do 1359 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Wieści

Jubilerski Majstersztyk

napisana przez Herold 2023-06-21
W Vallheru nie brakuje utalentowanych rzemieślników, a wśród nich znaleźć można niezwykle uzdolnionych jubilerów. Ci z kolei są szczególnie cenieni i szanowani przez mieszkańców krainy, gdyż z ich wyrobów korzystają nie tylko wojownicy i magowie, ale i rzemieślnicy pozostałych profesji. Ostatnimi czasy sporo mówi się o Eluvie (ID 58) z klanu Postmodernistyczny Takielunek, któremu po wielu miesiącach ciężkiej pracy i nieustannego doskonalenia swojego rzemiosła udało się stworzyć doskonały [Boski] Pierścień nadmistrza zręczności. Władca Vallheru gratuluje kunsztu i nagradza go tytułem Legendarnego Jubilera. W ramach nagrody otrzyma on również 10000 sztuk złota oraz 5 AP wraz z początkiem nowej ery.

Wieczny Zagajnik

napisana przez Herold 2023-06-19
Drwale od zawsze byli w Vallheru synonimem siły, męstwa i wytrwałości. A co dopiero drwale, którzy porwali się na tak szalony pomysł jak poszukiwania Wiecznego Zagajnika – tajemniczego miejsca ukrytego głęboko w rozległych lasach Ardulith. Wielu już próbowało dokonać tego odkrycia, jednak błądzili oni w dzikich leśnych czeluściach i nigdy się nie odnajdywali, stawali się ofiarami grasujących w puszczy potworów lub padali bez tchu w momencie, gdy po przerąbaniu niezliczonej ilości zarośli wciąż nie mogli się zbliżyć do upragnionego celu. Ostatecznie udało się to zaledwie kilku mistrzom swojego rzemiosła, do których oficjalnie dołączył Akuu (ID 209) z klanu La Cosa Nostra. Za swoje dokonania otrzyma on nagrodę w postaci 10000 sztuk złota oraz 5 AP wraz z początkiem nowej ery.

Astralna Machina

napisana przez Herold 2023-06-14
W ten oto sposób, 67 dnia XI ery w krainie pojawiła się kolejna wspaniała konstrukcja. Władze Vallheru z przyjemnością informują, że Astralną Machinę wybudował klan BPM e LCN Collaborazione pod przywództwem Stajor (ID 48). Nie byłoby to jednak możliwe bez współpracy i zaangażowania całego klanu oraz wytężonej pracy przedstawicieli wielu profesji rzemieślniczych. W uznaniu za to wyjątkowe poświęcenie, klan zachowa swoją siedzibę podczas rozpoczęcia nowej ery, zaś jego nazwa na wieki pozostanie w archiwach krainy.

Królewska Illani

napisana przez Herold 2023-06-13
W opinii prawdziwych znawców sztuki zielarstwa jedynie raz na kilkaset zbiorów udaje się wyhodować naprawdę wyjątkowe okazy. Do takich z całą pewnością zaliczyć można niezwykle rzadką odmianę Illani, zwaną Królewską Illani. Zgodnie z niedawnymi doniesieniami zielarzem, któremu w ostatnim czasie udało się ją wyhodować jest Stajor (ID 48) z klanu BPM e LCN Collaborazione. Wieść ta bardzo szybko rozniosła się wśród mieszkańców okolicznych terenów, którzy zaczęli wręcz masowo nachodzić jego farmę, aby móc zobaczyć tę rzadką roślinę na własne oczy. Oprócz, przynajmniej tymczasowej, sławy w nagrodę za swoje odkrycie Stajor otrzyma również 10000 sztuk złota oraz 5 AP wraz z początkiem nowej ery.

Kryształowa Grota

napisana przez Herold 2023-06-11
Kiedy w karczmach Vallheru, gdzie zmorzeni rumem górnicy odpoczywają po ciężkiej pracy, znów zaczęły narastać dawne plotki o istnieniu w pobliskich górach tajemniczej Kryształowej Groty, wielu nie wdawało im wiary. Podobne wieści pojawiały się już przed dziesięcioleciami, jednak nigdy nie udało się ich potwierdzić. Gorączka kryształu ogarnęła wtedy cały górniczy cech. Pewien śmiałek twierdził nawet, że jest blisko odkrycia tego legendarnego miejsca, jednak po wyruszeniu w drogę przepadł bez wieści razem z pieczołowicie kreślonymi przez siebie mapami. Po tych wydarzeniach wielu przypuszczało, że Kryształowa Grota to jedynie wymysł lokalnych złodziejaszków pragnących zwabić śmiałków w odludne jaskinie, tak aby łatwiej stawali się ich łupem. Aż wreszcie pojawił się Zjarany Asmor Bower (ID 543) z klanu Via Nocturna & Fairy Tale. Za dokonanie niesamowitego odkrycia, jakim jest znalezienie Kryształowej Groty otrzyma on 10000 sztuk złota oraz 5 AP wraz z początkiem nowej ery.Idź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2024 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności