Dołącz do 982 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Wieści

Konkurs na księcia Vallheru - Wyniki

napisana przez (Even) 2021-11-23
Witam wszystkich ;)

Na początku chciałbym przeprosić za zwłokę wszystkich biorących udział w konkursie na nowego księcia Vallheru. Ze swojej strony jestem w stanie jedynie obiecać, że to już się nie powtórzy, bo następnego konkursu w takiej formie raczej nie będzie ;)

Przechodząc do sedna, wspólną decyzją sztabu administracyjnego podjęliśmy decyzję, że do grona książąt Vallheru dołączą Domna (ID 270) oraz Rotohus Vauiet (ID 82).

Pozdrawiam wszystkich c[_]

Nowy bohater

napisana przez Herold 2021-11-19
I tak oto 90 dnia VII ery w krainie pojawił się kolejny bohater, któremu udało się dotrzeć w tajemnicze miejsce i pokonać spoczywającego tam przeciwnika. Władze krainy pragną poinformować mieszkańców, że do panteonu bohaterów Vallheru dołączył Crag Hack (ID 36), reprezentujący klan La Cosa Nostra. Cześć mu i chałwa... znaczy się chwała! W ramach nagrody otrzyma on również dodatkowo 5 AP oraz 10000 sztuk złota wraz z początkiem nowej ery, zaś jego imię na wieki pozostanie w archiwach krainy.

Wiwat bohaterowie Vallheru, wiwat Crag Hack!

Astralna Machina

napisana przez Herold 2021-11-07
I tak oto 78 dnia VII ery w krainie pojawiła się kolejna wspaniała konstrukcja. Władze Vallheru pragną poinformować, że Astralną Machinę wybudował klan Bractwo Północnego Miecza pod przywództwem Gerthe (ID 8). Nie byłoby to jednak możliwe bez współpracy i zaangażowania całego klanu oraz wytężonej pracy przedstawicieli wielu profesji rzemieślniczych. W ramach nagrody klan otrzyma również rekompensatę w postaci zwrotu 50% kosztów wybudowania swojej siedziby w nowej erze, zaś jego nazwa na wieki pozostanie w archiwach krainy.

Złoty Smok

napisana przez Herold 2021-11-03
Przyzwoici mieszkańcy Vallheru nie od wczoraj zdawali sobie sprawę, że pewna za bardzo lubiąca zwierzęta grupa narwańców dokonuje nieco osobliwych eksperymentów. Wszyscy znają również legendy o mitycznych stworzeniach, które miały rzekomo zamieszkiwać krainę w zamierzchłych czasach, lecz wiarę temu dawały dotąd głównie dzieci i półorkowie. W dniu dzisiejszym nauka dogoniła legendę, a owocem ich kazirodczego związku stało się wyhodowanie Złotego Smoka. Tego niewiarygodnego osiągnięcia dokonał ponoć w swojej zagrodzie gracz Bobrzy Hodowca (ID 63) z klanu Krety Grety. Państwowy związek hodowców postanowił ponoć uhonorować go tytułem Legendarnego Hodowcy. W ramach nagrody otrzyma on również dodatkowo 5 AP oraz 10000 sztuk złota wraz z początkiem nowej ery.

Konkurs na księcia Vallheru

napisana przez (Even) 2021-10-13
Witam wszystkich.

Chciałbym ogłosić konkurs na nowego księcia Vallheru.

Jeśli chodzi o podstawowe wymagania, to są one następujące:

- Wiek w krainie równy co najmniej 200.
- Znajomość regulaminu Vallheru.
- Regularne logowanie się do gry.
- "Niekaralność".

Ewentualni chętni proszeni są o przesłanie podania do ID 1, w którym to należy w krótkich słowach uargumentować swoją kandydaturę oraz ew. zawrzeć dodatkowe pomysły dotyczące administracji / rozwoju gry.

Ogłoszenie wyników nastąpi po 1.11.2021.

c[_]Idź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2022 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności