Dołącz do 1237 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Żyrosław Sforny - Profil gracza w Vallheru

Zobacz gracza o ID:
Żyrosław Sforny (202)
Żyrosław Sforny - Vallheru
  • Mieszkaniec

Lokacja:
Ostatnio widziany: Domy (około 111 dni temu)

Mechaniczno-fabularny

Wiek: 524
Poziom: 1
Immunitet: Brak
Rasa:
Klasa:
Status: Żywy
Maksymalne PŻ: 30
Vallary: 1
Osiągnięcia: 56

Wyniki: 0/0
Ostatnio zabity/a: –
Ostatnio zabity przez: –
Wyświetlenia: 2851

Nie ma to jak być wolnym, czuć wiatr we włosach od uszu...

- Żyrosław Sforny gdzieś w górach, nie wiadomo kiedy

Czy Żyrosław miał na myśli wolność osobistą, czy może powolność ruchów, nie do końca wiadomo, jako że uwielbia przejawiać obie te cechy. To jest przynajmniej ta romantyczna wersja Żyrosława.

Ta codzienna polega głównie na sławieniu wszelkiej maści jedzenia (Żyrek nie jest wybredny) i picia. Żeby móc je sławić należycie, Żyrek musi oczywiście spożywać je regularnie w ogromnych ilościach. Alkohol spożywany z umiarem nie jest szkodliwy nawet w największych ilościach - jak to mawiał pewien wódz pewnego narodu lubującego się w swojej własnej martyrologii. Żyrosław został zatem pół-profesjonalnym wojownikiem i górnikiem-amatorem żeby zarobić coś na swoje ulubione codzienne zajęcie.

Można śmiało stwierdzić, że Żyrosław Sforny jest cudownym wojownikiem. Jego cud polega na tym, że pomimo swojego hobby sparowanego z brakiem jakiejkolwiek wiedzy o higienie osobistej, Żyrek wciąż posiada kompletne, swoje uzębienie oraz że miejscami nadal widać jego skórę z pomiędzy warstw brudu. No cóż, niektórzy najwyraźniej dostają coś zacnego od swoich przodków. Niestety, Żyrek prawdopodobnie nie odziedziczył po nich różnorakich zdolności umysłowych. No, ale to nic bo odór i twardy łeb załatwiają wszystko czego Żyrek potrzebuje dosyć dobrze.

ᛒᛅᚱᚢᚴ ᚴᚼᛅᛦᛆᛏ ! ᚴᚼᛅᛦᛆᛏ ᛅᛁ ᛘᛂᚾᚢ !


« Poprzedni profil Następny profil »

Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2023 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności