Dołącz do 1319 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Thrar - Profil gracza w Vallheru

Zobacz gracza o ID:
Thrar (642)
Thrar - Vallheru
  • Mieszkaniec

Lokacja: Altara
Ostatnio widziany: Domy (około 2 godzin temu)

Mechaniczno-fabularny

Wiek: 247
Poziom: 72
Immunitet: Brak
Rasa: Człowiek
Klasa: Wojownik
Płeć: Mężczyzna
Wyznanie: Karserth
Status: Żywy
Maksymalne PŻ: 385
Vallary: 1
Osiągnięcia: 41
Discord ID: Thrar#6074

Klan: Via Nocturna & Fairy Tale
Ranga w klanie: Dobry, zły i urodziwy

Wyniki: 85/5 (94.44%)
Ostatnio zabity/a: Smalcowa Sala (ID 8)
Ostatnio zabity przez: Crag Hack (ID 34)
Wyświetlenia: 2740

Postać fabularna
Thrar to owoc brutalnej miłości wiejskiej dziewki i orczego najeźdźcy. Ten młody pół ork wychowany przez elfiego mentora na tropiciela bywa jednakowo porywczy jak i melancholijny trzymając się na uboczu cywilizacji nad którą przedkłada dzikość natury.

Zwykle nosi się obojętnie zachowując dystans do obcych, ale kiedy zdobyć jego zaufanie potrafi się otworzyć i ukazać swoje wnętrze. Tym zaś, którzy mu podpadną, szerokie ostrze myśliwskiego noża.

Lasem szedł potężny mężczyzna. Bez mała wysoki na dwa metry o wadze ponad stu kilogramów. Krok jak na postać tej postury miał jednak zadziwiająco lekki, a skrywająca jego tors, pozbawiona rękawów skórzana kurta błyskała w półmroku nabitymi na nią ćwiekami. Mężczyzna zatrzymał się i przyklęknął. Zsunął z głowy kaptur przyglądając się śladom pozostawionym w leśnej ściółce, a jego oblicze spochmurniało. Był mieszańcem o srogiej twarzy i stalowym spojrzeniu. Rozejrzał się po okolicy, a oczy zapłonęły mu czerwienią. Uśmiechnął się, po czym wstał wyciągając zza pleców miecz i zaryczał rzucając tropionej bestii wyzwanie.

Chwilę później było już po wszystkim, a u stóp pół orka leżało jej stygnące ciało. Tropiciel starannie wytarł ociekające czarną posoką ostrze i przysiadł wyraźnie wyczerpaną walką obok nieruchomego łba potwora.
- Życia im nie zwrócę, ale ty przynajmniej nie odbierzesz kolejnych. – powiedział do siebie pociągając głęboki łyk z bukłaka.


« Poprzedni profil Następny profil »

Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2023 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności