Dołącz do 1326 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Patriel - Profil gracza w Vallheru

Zobacz gracza o ID:
Patriel (811)
Patriel - Vallheru
  • Mieszkaniec

Lokacja:
Ostatnio widziany: Cześnik (około 204 dni temu)

Mechaniczno-fabularny

Wiek: 231
Poziom: 1
Immunitet: Brak
Rasa:
Klasa:
Status: Żywy
Maksymalne PŻ: 30
Vallary: 0
Osiągnięcia: 5

Wyniki: 0/0
Ostatnio zabity/a: –
Ostatnio zabity przez: –
Wyświetlenia: 73

"Strach to rodzaj fantazji..." - Tak brzmiało ostatnie zdanie, które odbijało się echem w jego głowie po tym, jak obudził się w obdartych ubraniach leżąc w błocie, gdzieś wśród leśnej gęstwiny. Skrapiany przez deszcz i chłostany nieustannym promieniującym bólem. Tak przywitał go nowy świt.

Coś w jego wnętrzu nakazało mu wstać na równe nogi i uciekać ignorując wszelakie przesłanki organizmu, by tego nie robił.

"Gdzie jestem? Przed czym uciekam... albo kim... Co się działo, dokąd zmierzać?"- W tym momencie jego własne myśli były jego jedynym towarzyszem i jedynym zagrożeniem.

Po kilku dniach mozolnej i nieustannej wędrówki, głodny, spragniony, wycieńczony i słyszący za plecami szelest nadchodzącej śmierci, przystał na moment wgapiając się bez cienia rozumu na twarzy w pewien budynek. Dokładniej karczmę choć w tamtym momencie pamiętał tylko jak ma na imię. Nie wiedział na co się porywał zmierzając ku drzwiom lecz czuł, że nic więcej mu nie pozostało. Kiedy chwycił za uchwyt drewnianych drzwi poczuł jak przechodzą go dreszcze. Było jednak za późno kiedy usłyszał skrzypienie. Jego ręka działa wbrew jego własnej woli. Musiał tam wejść.


« Poprzedni profil Następny profil »

Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2023 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności