Dołącz do 1237 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

GanjaLeaf - Profil gracza w Vallheru

Zobacz gracza o ID:
GanjaLeaf (98)
GanjaLeaf - Vallheru
  • Mieszkaniec

Lokacja: Ardulith
Ostatnio widziany: Domy (około 6 godzin temu)

Mechaniczny

Wiek: 1053
Poziom: 13
Immunitet: Posiada
Rasa: Hobbit
Klasa: Rzemieślnik
Płeć: Mężczyzna
Wyznanie: Heluvald
Status: Żywy
Maksymalne PŻ: 66
Vallary: 1
Osiągnięcia: 57
Discord ID: antylol

Klan: Bractwo Północnego Miecza
Ranga w klanie: Odkrywca Dziwnych Ziół

Wyniki: 0/0
Ostatnio zabity/a: –
Ostatnio zabity przez: –
Wyświetlenia: 3160

Oto historia GanjaLeaf the Herbmaster, Hobbita, który zyskał sławę i uznanie w krainie Vallheru, gdzie magia i technologia żyją w równowadze tak delikatnej jak płatek śniegu na nosie smoka. GanjaLeaf był zielarzem tak utalentowanym, że jego zioła mogą zarówno uleczyć ranę, jak i sprawić, że zaczniesz rozmawiać z własnymi butami.

Urodzony w niewielkiej wiosce Hobbitów, gdzie największą atrakcją była coroczna parada ślimaków, GanjaLeaf zawsze był inny. Jego rodzice byli piekarzami, piekąc chleb tak nudny, że nawet kamyki zaczynały ziewać. Ale GanjaLeaf zauważył coś więcej w ziołach rosnących wokół jego domu.

Pewnego dnia, młody Hobbit natknął się na krzaczek o nazwie "Highroot", który wydzielał zapach tak magiczny i pozytywny, że tylko prawdziwy zielarz mógłby go rozpoznać. Zafascynowany, zebrał kilka liści i zaczął eksperymentować. Po wysuszeniu i "spaleniu w celach badawczych", odkrył, że Highroot nie tylko leczy rany, ale także sprawia, że ludzie zaczynają widzieć kolory tam, gdzie ich nie ma.

Nie minęło wiele czasu, zanim GanjaLeaf stał się najbardziej cenionym zielarzem w Vallheru, zaopatrującym mieszkańców zarówno w zioła lecznicze, jak i te, które dodają życiu zabawnego humoru. Zorganizował "Highroot Party", na której wszyscy goście zaczęli rozmawiać z roślinami i planować podróże do Narnii. Nawet najbardziej zatwardziali mieszkańcy wioski zaczęli śpiewać pieśni o miłości i jedności, a jeden z nich zaczął nawet malować portret smoka, twierdząc, że to jego nowy "duchowy przewodnik".

Sława GanjaLeafa szybko się rozprzestrzeniła. Ludzie z całego Vallheru zaczęli przybywać, aby zdobyć trochę jego magicznych ziół. Ale nie wszystko było tak różowe jak wizje jego klientów. Pewnego dnia, grupa zazdrosnych alchemików postanowiła go zniszczyć, twierdząc, że jego zioła są "nieetyczne".

"Nieetyczne?" - wybuchnął GanjaLeaf. "Jakby mieszanie oka noworodka z łuską smoka w celu stworzenia eliksiru młodości było jakkolwiek etyczne!"

W odpowiedzi, GanjaLeaf zorganizował epicką ucztę, na której podał swoje zioła jako przyprawę do potraw. Alchemicy, nieświadomi podstępu, zjedli z apetytem. Nie minęło wiele czasu, zanim zaczęli tańczyć na stołach, śpiewając pieśni o miłości i jedności. Od tego dnia, nikt już nie kwestionował metody GanjaLeafa.

I tak, drodzy czytelnicy, kończy się legenda o GanjaLeaf the Herbmaster, Hobbicie, który nauczył Vallheru, że czasem największa magia znajduje się nie w zaklęciach czy mieczach, ale w małym, zielonym liściu. GanjaLeaf to nie tylko zielarz, ale i filozof, który zrozumiał, że zioła są więcej niż tylko roślinami. Są symbolem wolności, kreatywności i, oczywiście, doskonałego poczucia humoru. W świecie pełnym smoków, magii i mieczy, GanjaLeaf znalazł sposób, aby być prawdziwym bohaterem, nie używając niczego innego niż swojego umysłu i, oczywiście, kilku bardzo, bardzo dziwnych ziół.


« Poprzedni profil Następny profil »

Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2023 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności