Dołącz do 1359 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Rejestracja

Choć to Ogury sprawują dziś kontrolę nad Królestwem Vallheru, droga do niego jak zawsze prowadzi przez błękitny portal z wyładowaniami elektrycznymi. Tym razem gdy stajesz przed nim, nikt cię jednak nie wita. Nieco speszony przechodzisz mimo to przez magiczne wrota, które przenoszą cię pod na poły rozbitą, parterową stróżówkę z szyldem „Urząd Imigracyjny”.

Czytaj dalej...

Niepokój szybko ustępuje, gdy przez sporą lukę w ścianie dostrzegasz maga w szmaragdowozielonej szacie wyszywanej srebrzystymi runami. Coś jednak jest nie tak, jego twarz jest blada, a oczy bez życia wpatrują się w głąb jego czaszki, prezentując sino-pożółkłe białka oczu. Przyglądasz się bliżej i dostrzegasz, że mag jest uwięziony w szponach jakiegoś złowrogiego urządzenia, które najwidoczniej podtrzymuje go przy życiu, a wraz z nim cały portal. W tym momencie ze chatki wytacza się niemal kompletnie odurzony Jaszczuroczłek w czapce urzędnika, który następnie potyka się o próg i upada tuż pod twoimi nogami. Zastanawiasz się, czy nie potrzebuje on pomocy i pochylasz się nad nim, lecz w tym momencie jaszczur błyskawicznie wstaje na równe nogi, odpycha cię agresywnie i sięga za pazuchę. Odruchowo ty również łapiesz już za broń, robiąc duży krok w tył, jednak okazuje się, że urzędnik rzuca tylko w twoją stronę nieduży kawałek pergaminu, po czym mówi coś w stylu „krzemwrzuchwem” i wraca do siebie. Ostrożnie podnosisz kartkę i zauważasz na niej prosty kwestionariusz, zaczynający się od krótkiego wprowadzenia: „Teraz my tu rządzimy!”.

To znaczy... witaj, przybyszu. Zaprawdę radzi jesteśmy mogąc powitać cię w naszej nowej ziemi obiecanej, w królestwie Vallheru. Musisz podjąć ważną decyzję: czy chcesz zagłębić się w nasz magiczny świat, brać udział w wyścigu wojowników o szlachetne miano bohatera czy może miast niszczenia wolisz kreować i ramię w ramię z którymś z klanów wybudować Astralną Machinę? Kto wie, może dany ci będzie zaszczyt służenia naszemu władcy Evenowi jako jeden z jego urzędników? – W tym miejscu zerkasz w kierunku stróżówki, z której wystaje jaszczurzy ogon – Mamy tutaj sąd, bibliotekę i redakcję gazety, gdzie możesz rozwijać swoje pióro, a także wiele innych ciekawych instytucji. Możliwości jest u nas wiele i to od ciebie zależy, jaką drogę wybierzesz.

Podpisano
Rada Najwyższa z Magicznej Wieży

Jeżeli nie jesteś czyimś poleconym, to pole jest puste.
Zabrania się posiadania więcej niż jednego konta na osobę.

Uwaga: w zależności od twojego dostawcy poczty elektronicznej, wiadomość z linkiem aktywacyjnym może zostać potraktowana jako spam. Jeżeli nie otrzymasz naszego maila w przeciągu kilku minut od rejestracji, prosimy o sprawdzenie również folderu ze spamem.

W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.


Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2024 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności