Dołącz do 1287 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Reede - Profil gracza w Vallheru

Zobacz gracza o ID:
Reede (1239)
Reede - Vallheru
  • Mieszkaniec

Lokacja: Altara
Ostatnio widziany: Poczta (około 16 dni temu)

Mechaniczno-fabularny

Wiek: 30
Poziom: 4
Immunitet: Posiada
Rasa: Człowiek
Klasa: Złodziej
Płeć: Mężczyzna
Wyznanie: Teathe-di
Status: Żywy
Maksymalne PŻ: 45
Vallary: 0
Osiągnięcia: 3

Wyniki: 0/0
Ostatnio zabity/a: –
Ostatnio zabity przez: –
Wyświetlenia: 55

Jeśli ktoś lubi pisać, to chętnie coś wspólnie stworzę.A profil... Już niebawem. Obudziłem się i wolę już nie zasypiać na tak długo. Zatęskniłem za Vall.


///


Świat pełen jest smutnych historii o sierotach, które straciły swoich rodziców w bliżej wojnach, pożarach, porachunkach, czy bliżej nieokreślonych okolicznościach. Niektóre z nich nigdy nie znały swoich rodziców i wychowała je ulica, albo jakiś dziwny przybytek który miał ich zastąpić dom. Niektórzy nazywający się sierotami uciekali z domu z nudów, czy dla lepszego życia.

Historia Reede'a nie była jednak w żaden sposób wyjątkowa. Miał rodzinę, może nie byli idealni, ani nie kochali się najmocniej, ale przynajmniej byli. A on zawsze miał gdzie wrócić. Potem jako nastolatek wracał coraz później, głównie szlajał się po karczmach i przepieprzał, niewielkie, pieniądze rodziców grając w karty. Tak, to była miłość od pierwszego wejrzenia. Całkowicie zakochał się w kartach. Nie potrafił tego wytłumaczyć, ale te małe prostokąciki go przyciągały.

Z początku siedział i patrzył jak dorośli je przekładają z gamą emocji na twarzy. Potem sam zaczął grać, aż do felernego wieczoru, kiedy szczęścia było za dużo. Kupował dom w mieście, brał ślub z mieszczanką. Ba! Może nawet szlachcianką! A potem, jako że życie to nie bajka przegrał wszystko co miał. Nawet swoją wolność.


« Poprzedni profil Następny profil »

Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2024 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności