Dołącz do 1328 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Larkan - Profil gracza w Vallheru

Zobacz gracza o ID:
Larkan (482)
Larkan - Vallheru
  • Mieszkaniec

Lokacja:
Ostatnio widziany: Forum (około 296 dni temu)

Mechaniczno-fabularny

Wiek: 388
Poziom: 1
Immunitet: Brak
Rasa:
Klasa:
Status: Żywy
Maksymalne PŻ: 30
Vallary: 0
Osiągnięcia: 8

Wyniki: 0/0
Ostatnio zabity/a: –
Ostatnio zabity przez: –
Wyświetlenia: 202

Jaszczur, koczownik, barbarzyńca - charakterystyczne dla dwunożnych gadów - nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Larkan opuścił rodzime bagnisko. To nie tak, że skończyła mu się zwierzyna, czy któryś z rodaków krzywo patrzył na te jego męskie łuski, Larkan... był tym nielicznym, ciekawym świata, gadem, który nie miał wiele do stracenia - przecież wszystko co u gadów, było proste, prymitywne i do zastąpienia w najbliższy weekend.

- Pora na przygodę.

Chciałby powiedzieć z większą ekscytacją, lecz nie był do takiej szczególnie zdolny - zwłaszcza w chłodniejszym rejonie, gdzie większość gadów z czystej prostoty i wygody, zaraz wróciłaby na moczary.
Nie on - wystarczy poszarpanych skór i kamiennych prowizorek - zapragnął metalu, tkaniny i wyprawionej, mocnej skóry. Co prawda... Larkan dalej nie rozumiał większej różnicy, między płótnem, a aksamitem, lecz doceniał trwałość, jaką oferowała mu krasnoludzka, ludzka, czy elfia robocizna. To wystarczająco zachęcało, by ruszyć pierwszym, napotkanym, chaotycznie utwardzanym, szlakiem.
Nie mógł ukrywać, że góry były piękne - zwłaszcza w odniesieniu do bagien, czy innych zalewisk - jednak zbyt zimne, by mógł o nich myśleć na poważnie.
Nie musiał się jednak długo martwić! Po chłodnym powitaniu ze strony wszelkiej maści banitów, słaby od wychłodzenia i mozolny gad, dopuścił do upokorzenia, którym było schwytanie do niewoli. Dzięki byciu pozbawionym kosztowności, egzotycznym osobnikiem rasy, którą rzadko spotykano w okolicy, Larkan sam skończył jako kosztowność, którą sprowadzono do Altary dzięki innym już, zapewne zaprzyjaźnionym, szajkom przemytników.

Larkan nie nadawał się do tego, do czego pierwotnie zamierzano go użyć. Wbrew słowom banitów, gad w ciepłym pomieszczeniu nabierał zbyt dużego animusz i po kilku incydentach związanych z mniej lub bardziej bolesnym pogryzieniem miłośników egzotyki, znów oddano go na rynek żywego towaru - tym razem miał więcej szczęścia - zainteresowali się nim lokalni wyznawcy Tartusa!
Wystarczyło mu dać to, za czym ruszył, ciepłe miejsce i nieco soczystego mięsiwa - tylko tyle, by jaszczur zaczął polować nie na zwierzęta, a wrogów kultu - a ci, rzadko byli kimś więcej, jak pechowymi mieszczanami, w nieodpowiednim miejscu, o nieodpowiedniej porze.


___Karta postaci___


Imię: Larkan
Rasa: Jaszczuroczłek
Specjalizacja: Zabójca
Klasa: Barbarzyńca
Wyznanie: Tartus
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 21 lat

Zdolności:
- Przetrwanie poza cywilizacją
- Skradanie/ukrywanie się
- Zdolny wojownik
Słabości:
- Analfabeta

Charakterystyka: Lekki z budowy, choć szeroki w barkach jaszczur o męskich, różowych łuskach i seledynowych ślepiach z pionową źrenicą. Zamiast stóp, szponiaste łapy, zamiast dłoni, szponiaste, ale chwytne łapy, zamiast ust... zgadza się, pełna kłów paszcza z cienkim i rozdwojonym, o ciemno-fioletowym zabarwieniu, jęzorem. Elementem nietypowym dla reszty humanoidów jest też długi, biczowaty ogon, który zwykle ciągnie się za Larkanem, tworząc zadarty ku górze łuk. Poza tym ma dziwnie narastające na siebie łuski, które tworzą mu coś w rodzaju dwóch rogów na głowie - a może to jego "uszy" - możesz sprawdzić.
---
Ekwipunek fabularny: luźny, czarny ubiór o bufiastych ramionach i nogawkach ze zwężonymi przez ciemne bandaże przedramionami i łydkami (ubiór posiada obszerny kaptur); skórzany pancerz w postaci gorsetu oraz naramienników; niewielki, ciemno-szary plecak; dwa, krótkie miecze z brązu


« Poprzedni profil Następny profil »

Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2023 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności