Dołącz do 1328 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Bobrzy - Profil gracza w Vallheru

Zobacz gracza o ID:
Bobrzy (49)
Bobrzy - Vallheru
  • Mieszkaniec

Lokacja:
Ostatnio widziany: Pokój w karczmie (około 693 dni temu)

Fabularny

Wiek: 1362
Poziom: 1
Tytuł: Legendarny Hodowca
Immunitet: Brak
Rasa:
Klasa:
Status: Żywy
Maksymalne PŻ: 30
Vallary: 17
Osiągnięcia: 40

Wyniki: 0/0
Ostatnio zabity/a: –
Ostatnio zabity przez: –
Wyświetlenia: 3261

Gdy Gregor Samsa obudził się pewnego rana z niespokojnych snów, stwierdził, że zmienił się w łóżku w potwornego bobra.

Leżał na ogonie twardym jak podeszwa, a kiedy uniósł nieco głowę, widział swój sklepiony, brązowy, obrośnięty szczeciną i futrem brzuch, na którym ledwo mogła utrzymać się całkiem już ześlizgująca się kołdra. Krótkie, w porównaniu z dawnymi rozmiarami, żałośnie niekształtne nogi migały mu bezradnie przed oczami.

Wiele lat później, rzemieślnik Bobrzy zginął w Lasach pod drzewem zasadzonym przez boginię natury Gretę. W cieniu starożytnego drzewa, Bobrzy powrócił do życia. Od tego czasu przyjął niebinarną postać na cześć Grety, poświęcając swoje drugie życie walce o równość jako PIĘŚĆ GRETY.

Z wielką dumą prowadził Krety - klan z bogatą historią i niebywałymi osiągnięciami w zakresie zmian społecznych w Krainie i zmian wolnościowych dla osób niebinarnych. Zainspirowany odwagą i śmiałą wizją Grety, przygarniał pod swoje skrzydła zagubionych tej Krainy i razem z nimi nadawał bieg zupełnie nowej historii Vallheru - historii walki o lepszą przyszłość.

Z fałd futra wyjmuje starą fajkę gruszankę i niziołkowy tytoń. Kciukiem starannie napełnia komin, ubija idealnie do tego ogryzionym kawałkiem drewna. Powoli zapala. Myślami przenosi się do dawnych druhów, których drogi powiodły w innych kierunkach: Quariona, Móżyna, Tarnuma, Dareda...

Mimo dobrego serca swym lekkomyślnym zachowaniem i zamiłowaniem do żartów potrafi rozwścieczyć innych. Mieszkańcy Ardulith wystawili za Bobrzym list gończy tak argumentując:

A to, panie, w studnię napaskudzi, a to za łasicą goni, straszy, grozi, że dupczył będzie. Kradnie, panie, chudobę i spyżę. Niszczy, a psuje, naprzykrza się, na grobli ryje, doły kopie jak piżmowiec albo bober jaki, woda z jednego stawu ze szczętem uciekła i karpie posnęły. We stogu lulkę palił, kurczi syn, z dymem puścił wszystko siano...
Bloodwynn 19 marca 2021 napisał:
Bobrzy weźmiesz ze mną ślub jak już będzie można?
Tak. Ale wciąż śluby osób tej samej płci lub osób niebinarnych są w Vallheru zakazane.

Faeś le Papież 27 grudnia 2021 napisała:
Bobrzy to jest Bobrzy
to jest dopiero Bobrzy


Bobrzy. Znany hodowca łasic. Kret. Osoba fabularna. Lubi wszystkich. Niebinarny - dymorfizm płciowy u bobrów nie występuje. Wyznaje wegańskie masło święte. Podkochuje się w Karczmarce (ach te pyszne obiady!). Chciałby być wpisany na listę znanych spamerów Ogórowa. (Wróć) Stąd nie ma już powrotu. Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza... Jednym jesteś ty.


« Poprzedni profil Następny profil »

Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2023 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności