Dołącz do 1237 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Mir Da Ziran - Profil gracza w Vallheru

Zobacz gracza o ID:
Mir Da Ziran (491)
Mir Da Ziran - Vallheru
  • Mieszkaniec

Lokacja: Altara
Ostatnio widziana: Domy (około 11 godzin temu)

Mechaniczno-fabularny

Wiek: 310
Poziom: 21
Immunitet: Posiada
Rasa: Elf
Klasa: Rzemieślnik
Płeć: Kobieta
Wyznanie: Daeraell
Status: Żywa
Maksymalne PŻ: 136
Vallary: 0
Osiągnięcia: 20

Klan: Via Nocturna & Fairy Tale
Ranga w klanie: Jaskółka

Wyniki: 0/0
Ostatnio zabity/a: –
Ostatnio zabita przez: –
Wyświetlenia: 315

Gorące słońce pustynnych miast


Inaczej sprawy miały się w bogatszej dzielnicy kupieckiej położonej na wzniesieniu, gdzie podróżnicy z całego świata sprzedawali swoje dobra na barwnych straganach. Można tu było kupić wszystko, od magicznych broni (jak wmawiali kupcy) przez orientalne przyprawy po piękne kobiety z dalekiej północy. Miały skórę białą jak śnieg, a usta delikatne i słodkie niczym kwiaty z ogrodów sułtana. Dwóch młodych strażników miejskich w szarych zbrojach próbowało przepchnąć się przez narastający tłum. Klęli przy tym okrutnie i rozglądali się nerwowo za złodziejem w burym płaszczu z kapturem zarzuconym głęboko na głowę. Postać zniknęła w jednej z uliczek prowadzących w stronę portu. Potrącani po drodze ludzie odskakiwali na boki, wymachując rękoma i klnąc gniewnie na uciekiniera.

Budynki o bielonych ścianach skończyły się gwałtownie jak ucięte nożem, ustępując miejsca niewielkim straganom, na których sprzedawano morskie specjały. Przy brzegu na wąskich łodziach marynarze przekrzykiwali się wzajemnie. Niewolnicy i tragarze rozładowywali lub załadowywali towary, beczki, zwoje lin, dywany, ciężkie worki, czasem nawet egzotyczne zwierzęta. Właśnie tu za drewnianą dobudówką złodziejaszek z dzielnicy targowej znalazł tymczasowe schronienie. Rozejrzał się uważnie czy nikt go nie obserwuje i zza pazuchy wyjął niewielką sakiewkę. Wewnątrz podzwaniało jedynie kilka srebrnych monet.

- Niech to szlak! Że też zawsze muszę mieć takiego pecha! – drobne dłonie o długich palcach odrzuciły kaptur, odsłaniając bujną czuprynę zielonkawych włosów w nieładzie.

Bystre, jasnożółte oczy gniewnie spoglądały na marną zdobycz. Dziewczyna z niezadowoleniem zagryzła dolną wargę i schowała woreczek pod płaszczem. Zarzuciła ponownie kaptur na głowę i ostrożnie wychynęła z dotychczasowego ukrycia. Zamierzała wieczorem zakraść się na jeden ze statków i odpłynąć na dobre z tego przeklętego miasta. Do tego czasu można było uwolnić wielu podróżnych od ciężaru ich sakiewek. Złodziejka uśmiechnęła się ukradkiem i ruszyła w tłum, szukając najlepszej okazji.


« Poprzedni profil Następny profil »

Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2023 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności