Dołącz do 1334 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Ellanor - Profil gracza w Vallheru

Zobacz gracza o ID:
Ellanor (502)
Ellanor - Vallheru
  • Mieszkaniec

Lokacja:
Ostatnio widziany: Domy (około 332 dni temu)

Mechaniczno-fabularny

Wiek: 395
Poziom: 1
Immunitet: Brak
Rasa:
Klasa:
Status: Żywy
Maksymalne PŻ: 30
Vallary: 0
Osiągnięcia: 9

Wyniki: 0/0
Ostatnio zabity/a: –
Ostatnio zabity przez: –
Wyświetlenia: 112

Profil w Budowie


Dum spiro, spero


Gdyby cofnąć się pamięcią w przeszłość niezliczone byłyby opowieści, o trudach jakich doświadczyć musiałam. Lecz

"Dopóki oddycham, mam nadzieję"
Krótki opis

Ellanor von Daven wśród znajomych znana jako Elli to smukła kobieta o wzroście nieprzekraczającym 170 cm. Posiada ciemnobrązowe włosy oraz niebieskoszare oczy. Zazwyczaj przywdziewa płytową zbroję, lecz zdarza się, gdy można ją spotkać ubraną w skórzane spodnie, lniane koszule oraz buty z wysokimi cholewami.

Urodzona na przedmieściach o nazwie Cael gdzieś na dalekiej północy jako druga z córek od najmłodszych lat przejawiała swoje zainteresowania do dzierżenia stali. Choć pierwotne plany rodziców co do jej przyszłości jak w przypadku większości dziewczynek w dobrze urodzonych rodzinach było zapewnienie wykształcenia i wydanie za mąż młoda dziewczyna nawet nie myślała, aby zaakceptować ich wybór i postanowiła wziąć los we własne ręce, opuszczając tymże rodzinne strony.


Podróż na kraniec świata

Początki nie były łatwe. Młoda żądna przygód. Rzec można nawet, że w tamtym czasie nazbyt naiwna o silnym poczuciu sprawiedliwości porwała się w podróż, na którą z pewnością nie była gotowa. Szybko się przekonała, iż władzę posiadają ci, których mieszki przy każdym kroku oddawały metaliczny głuchy wydźwięk, a stal za pazuchą nie była na pokaz. Nie wiedząc wpierw dokąd powinna się udać, postanowiła dołączyć do grupy osób, które za sowitą opłatą podejmowały się różnych zleceń.

Lata mijały. Dziewczę ów z wiekiem nabywała niezbędnych umiejętności, aby przetrwać w świecie, które z pewnością nie było jednym z wielu opowiadań z ksiąg lub pieśni śpiewanych przez bardów. Lecz historia lubi pisać własne scenariusze i zaskakiwać. Tym razem nie było inaczej.


« Poprzedni profil Następny profil »

Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2024 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności