Dołącz do 1334 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Wieści

Złoty Smok

napisana przez Herold 2022-12-24
Przyzwoici mieszkańcy Vallheru nie od wczoraj zdawali sobie sprawę, że pewna za bardzo lubiąca zwierzęta grupa narwańców dokonuje nieco osobliwych eksperymentów. Wszyscy znają również legendy o mitycznych stworzeniach, które miały rzekomo zamieszkiwać krainę w zamierzchłych czasach, lecz wiarę temu dawały dotąd głównie dzieci i półorkowie. W dniu dzisiejszym nauka dogoniła legendę, a owocem ich kazirodczego związku stało się wyhodowanie Złotego Smoka. Tego niewiarygodnego osiągnięcia dokonał ponoć w swojej zagrodzie gracz Svea Bambina (ID 120) z klanu La Cosa Nostra. Państwowy związek hodowców postanowił ponoć uhonorować go tytułem Legendarnego Hodowcy. W ramach nagrody otrzyma on również dodatkowo 5 AP oraz 10000 sztuk złota wraz z początkiem nowej ery.

Zuchwała kradzież

napisana przez Herold 2022-12-23
Władze krainy pragną poinformować, że 48 dnia X ery doszło do zuchwałej kradzieży. Z Magazynu Królewskiego zniknął wyjątkowy artefakt znany jako Kalesony Thindila. Straży miejskiej udało się już ustalić, że za rabunkiem stoi niejaki Akeem (ID 149) z klanu La Cosa Nostra. Według najnowszego rozporządzenia władcy Vallheru, przestępca ten zostanie napiętnowany tytułem Arcyłotra oraz po kres swych dni będzie poszukiwany listem gończym. Zdaniem naczelnego inspektora straży królewskiej, wraz z nastaniem nowej ery Akeem będzie chciał spieniężyć zdobyty artefakt za 10000 sztuk złota, wcześniej wykorzystując jego moc do zdobycia dodatkowych 5 AP.

Poszukiwany:


Akeem (ID 149)
Elf, Złodziej


Początek X ery

napisana przez (Even) 2022-11-06
Zgodnie z zapowiedzią w dniu dzisiejszym (tj. 6.11.2022) rozpoczęliśmy jubileuszową, X erę Vallheru. Poniżej znajduje się kilka ważnych, związanych z tym faktem informacji:

- wszystkie statystyki, umiejętności oraz posiadane bogactwa zostały zresetowane do wartości początkowych.
- zmianom nie uległy imiona graczy, avatary, rangi.
- odświeżone zostały ID - każdy otrzymał możliwie najniższy numer.
- usunięto wszystkie istniejące klany.
- skasowane zostały konta z nieaktywnością wynoszącą powyżej 365 dni.

Lista wprowadzonych w ostatnim czasie zmian dostępna jest pod aktualną wieścią - po zalogowaniu się do gry oraz w opcjach konta. Bardzo proszę o zgłaszanie wszystkich napotkanych błędów i problemów z grą.

Przypominam także, że z uwagi na zmiany numerów ID konieczna jest aktualizacja sytuacji dotyczącej ewentualnego współdzielenia IP z innymi graczami. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości najlepiej kontaktować się w tej sprawie bezpośrednio z książętami.

Wyniki VII turnieju Vallheru Wars

napisana przez (Even) 2022-10-18
Witajcie ;)

VII turniej Vallheru Wars dobiegł końca.

Ostatecznie podium prezentuje się następująco:

  Gracz Walki Punkty
Ibidem (335) 22 62
Rotohus Vauiet (61) 22 51
Koster (41) 22 50

Tytuł Czempiona Vallheru wywalczył Ibidem, który zakończył turniej zdobywając łącznie 62 punkty, z bilansem walk wynoszącym 20 wygranych, 2 remisy, nie przegrywając z nikim ani razu. Wraz z początkiem nowej ery otrzyma on również nagrodę w wysokości 5 AP oraz 10000 sztuk złota.

Drugie miejsce zajął Rotohus Vauiet (4 AP oraz 8000 sztuk złota), a podium zamyka Koster (3 AP oraz 6000 sztuk złota). Gratulacje należą się jednak wszystkim uczestnikom turnieju - zarówno tym, którym poszło lepiej, jak i nieco gorzej ;)

Jeśli chodzi o konkurs typerski, to tym razem znaczna większość typujących poprawnie przewidziała ostateczny skład na podium, chociaż trzeba przyznać, że było to nieco łatwiejsze zadanie niż podczas zeszłej edycji turnieju.

--

W najbliższym czasie zostanie ogłoszony termin rozpoczęcia nowej ery oraz będą stopniowo wprowadzane zmiany w grze. Jest to dobry moment na przedstawienie swoich propozycji oraz ewentualne dyskusje - zainteresowanych zapraszam na forum.

c[_]

Kowalski Majstersztyk

napisana przez Herold 2022-10-17
Większość wojowników zaopatrując się w swój rynsztunek zapomina o niestrudzonych kowalach, którzy wykorzystując zasoby odludnych kopalni w pocie czoła wykuwają bronie i elementy opancerzenia. Prawdziwi mistrzowie w swojej dziedzinie po niezliczonej ilości godzin spędzonych w kuźni nad doskonaleniem kowalskiego rzemiosła ostatecznie potrafią wytworzyć istne arcydzieła. Szczególne uznanie należy się Elenaina (ID 25) z klanu Postmodernistyczny Takielunek, której po wielu próbach udało się wykuć idealny Żołnierska tarcza ze stali. Władca Vallheru gratuluje kunsztu i nagradza ją tytułem Legendarnego Kowala. W ramach nagrody otrzyma ona również 10000 sztuk złota oraz 5 AP wraz z początkiem nowej ery.Idź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2024 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności