Dołącz do 1237 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Wieści

Zuchwała kradzież

napisana przez Herold 2020-06-09
Władze krainy pragną poinformować, że 40 dnia III ery doszło do zuchwałej kradzieży. Z Magazynu Królewskiego zniknął wyjątkowy artefakt znany jako Kalesony Thindila. Straży miejskiej udało się już ustalić, że za rabunkiem stoi niejaki Don Rincewind (ID 6) z klanu Piękne Stowarzyszenie Zreformowane. Według najnowszego rozporządzenia władcy Ogurowo Vallheru, przestępca ten zostanie napiętnowany tytułem Arcyłotra oraz po kres swych dni będzie poszukiwany listem gończym. Zdaniem naczelnego inspektora straży królewskiej, wraz z nastaniem nowej ery Don Rincewind będzie chciał spieniężyć zdobyty artefakt za 10000 sztuk złota, wcześniej wykorzystując jego moc do zdobycia dodatkowych 5 AP.

Poszukiwany:


Don Rincewind (ID 6)
Hobbit, Złodziej


Początek III ery

napisana przez (Even) 2020-05-01
Zgodnie z zapowiedzią w dniu dzisiejszym (tj. 01.05.2020) rozpoczęliśmy III erę Ogurowo Vallheru. Poniżej znajduje się kilka ważnych, związanych z tym faktem informacji:

- wszystkie statystyki, umiejętności oraz posiadane bogactwa zostały zresetowane do wartości początkowych.
- zmianom nie uległy numery ID, imiona graczy, avatary, rangi.
- usunięto wszystkie istniejące klany.
- nieaktywne w przeciągu ostatniej ery konta zostaną w najbliższym czasie skasowane.

Lista wprowadzonych w ostatnim czasie zmian dostępna jest pod aktualną wieścią - po zalogowaniu się do gry oraz w opcjach konta. Bardzo proszę o zgłaszanie wszystkich napotkanych błędów i problemów z grą.

Nie mam wątpliwości co do tego, że będzie to najlepsza era dotychczas. Z racji tego chciałbym też ogłosić, że dla gracza, który pokona Strażnika Skarbu oraz dla tego, pod którego przywództwem klan wybuduje Astralną Machinę przewidziano też nagrody rzeczowe (tj. fizyczne). Na pewno będą to pamiątkowe, dedykowane statuetki, a co do kolejnych - zobaczymy ;)

Ze swojej strony chciałbym też po raz kolejny podziękować wszystkim graczom, którzy w mniejszy lub większy sposób przyczynili się do rozwoju gry.

Życzę wszystkim powodzenia i udanej ery. c[_]

Sprawy bieżące

napisana przez (Even) 2020-04-19
Witam wszystkich ;)

Zacznijmy od tego, że chciałem podziękować wszystkim za obecność podczas piątkowego bicia rekordu online. Udało się tego dokonać i to nawet z nawiązką. Przypominam też, że wszyscy obecni tego wieczora zdobyli unikalne osiągnięcie, które już niedługo będą dostępne do wglądu w profilach.

Ogłaszam też, że zwycięzcą Pierwszego Ogurowego Turnieju MMA zostaje Thar (ID 2). W ramach pamiątkowej nagrody otrzymuje on również unikalną broń - Ulu-Mulu, wykonane przez najlepszych orkowych rzemieślników.


Chciałbym ogłosić też kilka ważnych informacji:

- Utworzony został regulamin gry, który będzie obowiązywał od dnia dzisiejszego, wiec proszę się z nim zapoznać. Dostępny jest on w Gmachu sądu w dziale z przepisami. Chciałbym też tutaj podziękować Ildowi i Gredowi za jego przygotowanie.

- Informuję też, że od tej pory będziemy o wiele poważniej podchodzić do kwestii związanej z egzekwowaniem zasad dot. multikont. Wszelkie nadużycia w tej kwestii będą od teraz odpowiednio karane.

Bardzo proszę też osoby, które już wcześniej zgłaszały mi współdzielenie IP, aby zrobiły to ponownie, tym razem do jednego z książąt (ID 3, ID 4). Przypominam też, że przekazywanie czegokolwiek między kontami o tym samym IP (lub często dzielącymi to samo IP) jest zabronione.

Chciałbym też tutaj uprzedzić, że dysponujemy usprawnioną sprawdzarką IP, która monitoruje wszystkie adresy, z których miało miejsce logowanie na dane konto. Korzystający z bramek proxy też niech mają się na baczności ;)

- Od teraz każdy gracz, który osiągnie ilość 50 Vallarów zostaje automatycznie podniesiony do rangi rycerza. Przypominam - Vallary zdobywa się poprzez ogólnie rozumianą pomoc w rozwoju gry. W jej skład wchodzą m.in.:

Zapraszam do kontaktu przede wszystkim osoby dobrze czujące się w pisaniu tekstów - zarówno tych fabularyzowanych (opisy ras, klas, lokacji) jak i bardziej publicystycznych (wpisy blogowe).

- Wstępna data rozpoczęcia nowej ery to 01.05.2020. Zaznaczam jednak, że termin ten może ulec zmianie (co jest jednak mało prawdopodobne). Do tego czasu zachęcam wszystkim o przedstawiania propozycji co do zmian w grze, aby zdążyć z ich wprowadzeniem do czasu nowej ery.

Astralna Machina

napisana przez Herold 2020-04-15
I tak oto 130 dnia II ery w krainie pojawiła się kolejna wspaniała konstrukcja. Władze Ogurowo Vallheru pragną poinformować, że Astralną Machinę wybudował klan Bractwo Północnego Miecza pod przywództwem Vader (ID 5). Nie byłoby to jednak możliwe bez współpracy i zaangażowania całego klanu oraz wytężonej pracy przedstawicieli wielu profesji rzemieślniczych. W ramach nagrody klan otrzyma również rekompensatę w postaci zwrotu 50% kosztów wybudowania swojej siedziby w nowej erze, zaś jego nazwa na wieki pozostanie w archiwach krainy.

Zuchwała kradzież

napisana przez Herold 2020-03-21
Władze krainy pragną poinformować, że 105 dnia II ery doszło do zuchwałej kradzieży. Z Magazynu Królewskiego zniknął wyjątkowy artefakt znany jako Kalesony Thindila. Straży miejskiej udało się już ustalić, że za rabunkiem stoi niejaki Gerthe (ID 8) z klanu Bractwo Północnego Miecza. Według najnowszego rozporządzenia władcy Ogurowo Vallheru, przestępca ten zostanie napiętnowany tytułem Arcyłotra oraz po kres swych dni będzie poszukiwany listem gończym. Zdaniem naczelnego inspektora straży królewskiej, wraz z nastaniem nowej ery Gerthe będzie chciał spieniężyć zdobyty artefakt za 10000 sztuk złota, wcześniej wykorzystując jego moc do zdobycia dodatkowych 5 AP.

Poszukiwany:

Gerthe (ID 8)
Hobbit, Złodziej
Idź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2023 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności