Dołącz do 744 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Wieści

"Obywatel Vader" oraz informacje administracyjne

napisana przez (Even) 2019-11-22
Na podest nieopodal placu targowego wczłapał się otyły herold, celem wygłoszenia przemówienia.

- Słuchajcie, słuchajcie mieszkańcy Vallheru. Na rozkaz wielmożnego Króla Evena ogłasza się co następuje.

- Wszystkich mających jakikolwiek kontakt z obywatelem Vaderem uprasza się o sprowadzenie go na właściwą ścieżkę i zachęcenie go do czynnego udziału w życiu krainy. Nie przystoi to bowiem jednemu z ważniejszych postaci w mitologii Ogórowa na zaniedbywanie praktyk spamowych na forum oraz w karczmie.

- Z woli samego Króla ogłasza się również, iż z uwagi za zasługi obywatela Vadera na rzecz Królestwa, przyznaje mu się także honorową nagrodę specjalną w postaci 5 AP oraz 10000 sztuk złota wraz z początkiem nowej ery.

Herold powolnym ruchem zszedł z podestu po czym do stojącej nieopodal tablicy informacyjnej przymocował również niewielki zwój pergaminu. Uczyniwszy to, zasapany udał się w kierunku miejskiej karczmy. Treść noty widniejącej na zamieszonym przez niego zwoju brzmiała następująco:

--

Jak już zapewne zauważyliście został uruchomiony blog Ogurowo Vallheru. Tak jak wspomniałem w poście go otwierającym, w dużym stopniu chciałbym uzależnić jego rozwój od współpracy z graczami. Jeżeli ktoś ma zatem jakiś ciekawy pomysł na wpis, mniej lub bardziej wpisujący się w jego tematykę, to zachęcam do kontaktu. ;)

Z mojej strony na pewno chciałbym podziękować Gredo, który jako pierwszy zgodził się napisać wpis na temat historii Vallheru opisanej jego słowami.

Link do wpisu: https://ogurowo.pl/blog/skad-sie-wzielo-ogurowo-vallheru/

Jeśli chodzi zaś o wstępny o termin Nowej Ery, to będzie to 8 grudnia 2019. Do tego czasu także chciałbym wprowadzić kilka kluczowych zmian, z których warto wymienić między innymi:

- Dodanie do gry klasy Trapera. Będzie to klasa posiadająca bonusy do unikania przeciwników w takich lokacjach jak góry czy las. Dodatkowo, klasa ta będzie posiadała specjalne premie do poszukiwania oraz hodowli chowańców. Z uwagi na swoje zahartowanie w ciężkich warunkach, będzie ona również otrzymywała zwiększoną ilość punktów życia przy awansie na kolejny poziom.

- Zrównanie mniej więcej doświadczenia otrzymywanego przez klasy rzemieślnicze.

- Dodatkowo, planowane są także dalsze zmiany w balansie klas walczących.

Przy okazji zachęcam również do przekazywania swoich propozycji co do zmian grze - czy to na forum czy drogą prywatną.

Ku chwale mustaka!

Nowy bohater

napisana przez Herold 2019-11-05
I tak oto 149 dnia I ery w krainie pojawił się kolejny bohater, któremu udało się dotrzeć w tajemnicze miejsce i pokonać spoczywającego tam przeciwnika. Władze krainy pragną poinformować mieszkańców, że do panteonu bohaterów Ogurowo Vallheru dołączył Gredo (ID 4), reprezentujący klan Piękne Stowarzyszenie Zreformowane. Cześć mu i chałwa... znaczy się chwała! W ramach nagrody otrzyma on również dodatkowo 5 AP oraz 10000 sztuk złota wraz z początkiem nowej ery, zaś jego imię na wieki pozostanie w archiwach krainy.

Wiwat bohaterowie Ogurowo Vallheru, wiwat Gredo!

Astralna Machina

napisana przez Herold 2019-11-04
I tak oto 148 dnia I ery w krainie pojawiła się kolejna wspaniała konstrukcja. Władze Ogurowo Vallheru pragną poinformować, że Astralną Machinę wybudował klan Bractwo Północnego Miecza pod przywództwem Grażka (ID 11). W ramach nagrody klan otrzyma również rekompensatę w postaci zwrotu 50% kosztów wybudowania swojej siedziby w nowej erze, zaś jego nazwa na wieki pozostanie w archiwach krainy.

Chwała bohaterom, chwała Bractwo Północnego Miecza!Idź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2021 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności