Dołącz do 835 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Wieści

Wyniki V turnieju Vallheru Wars

napisana przez (Even) 2022-01-08
Tajemniczy gnom rzemieślnik leżał w ciepłej wannie pełnej morskiej piany, oglądając najnowszy model magicznego ciesaka ze stali. Kadź tę ustawiono z jego polecenia praktycznie na środku sali tronowej, po której krzątał się obecnie z tuzin krasnoludzkich niewolnic. W momencie, w którym gnom beknął rozpaczliwie, drzwi do komnaty rozwarły się z trzaskiem i stanął w nich książę Don Rincewind Waleru.
- Thindilu, ale mam kaca... - sapnął El Cztery na widok kumpla, który bez słowa przemierzał długą komnatę. - Donna podaj wino dla Dona i przynieś mi maślankę - rzucił następnie w eter.
- Jak tam ten turniej? - zapytał od niechcenia bohater-arcyłotr, odbierając od służącej puchar.
- Dogrywkę mają.
- Ta, jasne - zakpił Rincewind, uśmiechając się pod nosem. - Czy Domna nie została ostatnio księżną? - zapytał, wskazując na służącą przynoszącą właśnie wiadro maślanki.
- Taaa - wydusił z siebie chorobliwie blady gnom. - Ja po prostu wszystkie służące tak nazywam.
W tym momencie drzwi komnaty otworzyły się z jeszcze większym hukiem, po obu ich stronach stanęli najwięksi półorkowie jakich El Cztery widział na oczy i nie wydając z siebie nawet pomruku zrobili przejście dla kolejnej postaci. Był to ubrany w bojową zbroję król Even, który nic nie mówiąc zaczął energicznie iść przez komnatę, rzucił w kąt strzaskaną tarczę, oddał pierwszej napotkanej służce zakrwawiony topór i chwycił za namierzony wizualnie już na wejściu dzban z winem.
- O, Even - wyszeptał El Cztery, podnosząc nieco pozycję. - Miałeś wrócić po turnieju.
- Gdzie wyniki? - spytał oschle władca.
- Znaczy wiesz... - gnom przełknął łyk maślanki, by zwilżyć gardło. - Wszystko jest git, jest dogrywka i dałem im trochę dodatkowego czasu i... no po dwóch rundach był remis.
- Runda dogrywkowa?
- No tak, zrobiłem rundę dogrywkową między Kosterem, Cragiem i Domną, bo był remis na trzech pierwszych miejscach. Ale to nic nie dało, więc teraz robią rundę ze wszystkimi...
- Było im kazać się tłuc do skutku - odezwał się Rincewind, ale został zignorowany, ponieważ w tym momencie do komnaty wpadł królewski herold. Mimo cierpiętniczego spojrzenia kąpiącego się księcia, posłaniec odegrał swój sygnał rozpoznawczy na trąbce, po czym wręczył zwój z raportem i wyszedł bez słowa. El Cztery rozwinął pergamin i po krótkim namyśle rzekł:
- Okej, no to wygrał Crag, drugi jest... Rotohus... no a trzecia będzie Domna.

  Gracz Punkty
Crag Hack (36) 63
Rotohus Vauiet (82) 61
Domna (270) 60
4. Koster von Waleru (44) 54
5. Kuru (133) 36
6. JM Mati (163) 30
7. Herkan (670) 25
8. Gerthe (8) 24
9. Vaender (472) 5
10. Tibor (752) 4
11. Henio von Waleru (13) 0
12. Don Rincewind Waleru (6) 0


Rozpoczęcie V turnieju Vallheru Wars

napisana przez (Even) 2021-12-14
Na podest herolda wyszedł wysoki gnom w bogatej, książęcej szacie, dumnie dzierżąc w dłoni wspaniały łuk kompozytowy.
- Taki łuk wystrugałem. Jakby ktoś chciał kupić, to ogłoszeniu można się zgłosić *khm* - co mówiąc, odłożył łuk na podłogę podestu. - Ale do rzeczy. Oto głup... śmiałkowie, którzy zdecydowali się na udział w piątej edycji Vallheru Wars!
Skonfundowany z początku tłum zaczął wiwatować, gdy książę wskazał na stojący przed podestem szereg najpotężniejszych wojowników krainy i Vadera.

Zasady turnieju

- Wyjątkowo do tej edycji turnieju dopuszczeni zostaną gracze posiadający immunitet - zostanie on anulowany.
- Turniej będzie odbywał się na zasadzie ligowej. Za każdą wygraną walkę zdobywa się 3 punkty, a za nierozstrzygniętą 1 punkt.
- W ramach turnieju każdy stoczy ze sobą po dwie walki. Pierwsza runda przypada na 13.12-19.12, a runda rewanżowa na 20.12-26.12 (nie można stoczyć obu walk w jednym tygodniu). Uczestnicy zobowiązani są uzgadniać ze sobą terminy walk we własnym zakresie.
- W przypadku remisu punktowego na miejscach pierwszym i drugim o wyłonieniu czempiona w pierwszej kolejności decydować będą wyniki walk pomiędzy graczami na tychże pozycjach, a następnie mniejsza ilość porażek w turnieju. Jeśli nie wystarczy to do wyłonienia zwycięzcy igrzysk, zorganizowana zostanie runda dogrywkowa.
- Podczas trwania zawodów zabronione są pozaturniejowe walki między jego uczestnikami (będzie to weryfikowane).
- Przed stoczeniem walki turniejowej obie strony muszą w jasny sposób potwierdzić do niej przygotowanie (nie można atakować bez wcześniejszego uzgodnienia).
- Nieobecność lub brak chęci jednej ze stron na stoczenie walki będzie traktowana jako walkower.
- W przypadku nie stoczenia większej ilości walk gracz może zostać usunięty z turnieju, a wszystkie stoczone przez niego walki unieważnione.
- Gracz, który wygrał walkę (lub atakujący w przypadku remisu) musi przesłać wpis z dziennika potwierdzający wynik do ID 4.
- Zabrania się jakichkolwiek prób manipulowania wynikami toczonych walk (podkładanie się poprzez celowe używanie słabszych przedmiotów, czarów, itp. - będzie to weryfikowane).

Nagrody

1 miejsce:
- Tytuł V Czempiona Vallheru, 5 AP oraz 10000 sztuk złota wraz z nową erą.
2 miejsce:
- 4 AP oraz 8000 sztuk złota wraz z nową erą.
3 miejsce:
- 3 AP oraz 6000 sztuk złota wraz z nową erą.

Wszystkim uczestnikom życzę połamania różdżek i toporów.

Zobaczmy no kto się wziął za łby!

  Gracz Walki Punkty
Don Rincewind Waleru (6) 0 0
Gerthe (8) 0 0
Henio von Waleru (13) 0 0
4. Crag Hack (36) 0 0
5. Koster von Waleru (44) 0 0
6. Rotohus Vauiet (82) 0 0
7. Kuru (133) 0 0
8. JM Mati (163) 0 0
9. Santa Claus (270) 0 0
10. Vaender (472) 0 0
11. Herkan (670) 0 0
12. Tibor (752) 0 0


V turniej Vallheru Wars

napisana przez (Even) 2021-12-05
Witam wszystkich ;)

Przyszedł czas na rozpoczęcie V edycji turnieju "Vallheru Wars".

Swoje zgłoszenia uczestnictwa można przesyłać poprzez pocztę do ID 1 - termin ostateczny to następna niedziela (12.12) godzina 24:00. Jedynym wymogiem jest posiadanie co najmniej 100 poziomu postaci.

Szczegóły dot. formuły turnieju zostaną przedstawione po zakończeniu zapisów.

Konkurs na księcia Vallheru - Wyniki

napisana przez (Even) 2021-11-23
Witam wszystkich ;)

Na początku chciałbym przeprosić za zwłokę wszystkich biorących udział w konkursie na nowego księcia Vallheru. Ze swojej strony jestem w stanie jedynie obiecać, że to już się nie powtórzy, bo następnego konkursu w takiej formie raczej nie będzie ;)

Przechodząc do sedna, wspólną decyzją sztabu administracyjnego podjęliśmy decyzję, że do grona książąt Vallheru dołączą Domna (ID 270) oraz Rotohus Vauiet (ID 82).

Pozdrawiam wszystkich c[_]

Nowy bohater

napisana przez Herold 2021-11-19
I tak oto 90 dnia VII ery w krainie pojawił się kolejny bohater, któremu udało się dotrzeć w tajemnicze miejsce i pokonać spoczywającego tam przeciwnika. Władze krainy pragną poinformować mieszkańców, że do panteonu bohaterów Vallheru dołączył Crag Hack (ID 36), reprezentujący klan La Cosa Nostra. Cześć mu i chałwa... znaczy się chwała! W ramach nagrody otrzyma on również dodatkowo 5 AP oraz 10000 sztuk złota wraz z początkiem nowej ery, zaś jego imię na wieki pozostanie w archiwach krainy.

Wiwat bohaterowie Vallheru, wiwat Crag Hack!Idź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2022 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności