Dołącz do 1359 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Wieści

Zuchwała kradzież

napisana przez Herold 2020-10-06
Władze krainy pragną poinformować, że 66 dnia IV ery doszło do zuchwałej kradzieży. Z Magazynu Królewskiego zniknął wyjątkowy artefakt znany jako Kalesony Thindila. Straży miejskiej udało się już ustalić, że za rabunkiem stoi niejaki Kasen (ID 370) z klanu Bractwo Północnego Miecza. Według najnowszego rozporządzenia władcy Vallheru, przestępca ten zostanie napiętnowany tytułem Arcyłotra oraz po kres swych dni będzie poszukiwany listem gończym. Zdaniem naczelnego inspektora straży królewskiej, wraz z nastaniem nowej ery Kasen będzie chciał spieniężyć zdobyty artefakt za 10000 sztuk złota, wcześniej wykorzystując jego moc do zdobycia dodatkowych 5 AP.

Poszukiwany:


Kasen (ID 370)
Hobbit, Złodziej


Wznowienie eventów + fabularna grupa projektowa

napisana przez (Even) 2020-10-04
Witam wszystkich.

Informuję, że z dniem dzisiejszym odblokowane zostały eventy Hodowcy oraz Złodzieja. Wymagania dot. eventu Hodowcy pozostają bez zmian, z kolei w przypadku Złodzieja stopień trudności został podwyższony z 3000 do 6000.

Chciałbym również oficjalnie ogłosić nabór do grupy projektowej, która docelowo będzie się zajmowała kwestiami związanymi z rozwojem gry pod kątem fabularnym.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie na pocztę swojego zgłoszenia. Powinno zawierać ono informacje takie jak:

- Swoja wizja rozwoju gry w tym kierunku.
- Pomysły i propozycje mające na celu fabularne uatrakcyjnienie gry.
- Ew. doświadczenia w podobnych przedsięwzięciach.

Zgłoszenia można nadsyłać do końca października. Ilość wakatów będzie uzależniona od ilości oraz jakości nadesłanych zgłoszeń.

--

Odnośnie eventu złodzieja:

Przyznam, że próg trudności został zwiększony m.in. po to, aby każdy zainteresowany eventem złodzieja miał szansę na zapoznanie się z informacją i ew. przygotowanie się. Niestety po raz kolejny nie obeszło się bez wpadki... Event zostaje zresetowany, próg trudności zwiększony do 9000, a możliwość podjęcia próby kradzieży z Magazynu Królewskiego zablokowana do jutra do godziny 20:00.

Zakończenie kwarantanny

napisana przez (Even) 2020-09-22
Bramy królestwa Vallheru od kilku tygodni pozostawały zamknięte. Oficjalna wersja stanowi, że powodem ku temu była kwarantanna związana z rozprzestrzenianiem się nieznanej dotąd zarazy, której źródłem były ponoć owce wypasające się na vallheryjskich pastwiskach. Wielu straciło życie w walce z chorobą, jednak co bardziej sceptyczni zaczęli też dostrzegać dziwne powiązania niektórych zgonów z zabronionymi przez prawo praktykami.

Ulice Altary wydawały się ostatnimi czasy opustoszałe, co dodatkowo potęgowała również jesienna, depresyjna aura. Wieści donoszą, że nawet sam Barnaba udał się audiencję do Władcy żaląc się, że przez wprowadzenie kwarantanny ponosi ogromne straty i jak tak dalej pójdzie, to będzie musiał zamknąć swój biznes. Na szczęście solidna sakiewka złota odprowadziła go od tego pomysłu, a dodatkowo zobowiązał się, że przez najbliższy czas podawane w karczmie trunki będą bez dodatku uryny.

Dzisiejszego dnia na tablicy zarezerwowanej dla królewskich ogłoszeń zawisło niniejsze obwieszczenie:

Szanowni mieszkańcy

Władze krainy pragną poinformować, że bramy do królestwa Vallheru zostały ponownie otwarte dla nowych mieszkańców.
Dodatkowo z pewnym opóźnieniem informujemy także, że do Rady Królewskiej dołączył Don Rincewind (ID 6), który od jakiegoś czasu pełni obowiązki Księcia.


Wyniki konkursu

napisana przez (Even) 2020-08-05
Witam wszystkich ;)

Chciałbym ogłosić, że zwycięzcą ostatniego konkursu "literackiego" zostaje Hrabia de Cornichon (ID 189), który zgodnie z zasadami wygrywa luksusową, zlokalizowaną w prestiżowej dzielnicy posiadłość. Oprócz tego otrzyma on również 50000 sztuk złota na drobne wydatki.

https://vallheru.eu/blog/hrabia-de-cornichon-historia-postaci/

Chciałbym wyróżnić tutaj też pracę Dona Rincewinda (ID 6), który również otrzyma 50000 sztuk złota.

c[_]

Początek IV ery

napisana przez (Even) 2020-08-01
Zgodnie z zapowiedzią w dniu dzisiejszym (tj. 01.08.2020) rozpoczęliśmy IV erę Vallheru. Poniżej znajduje się kilka ważnych, związanych z tym faktem informacji:

- wszystkie statystyki, umiejętności oraz posiadane bogactwa zostały zresetowane do wartości początkowych.
- zmianom nie uległy numery ID, imiona graczy, avatary, rangi.
- usunięto wszystkie istniejące klany.
- nieaktywne w przeciągu ostatniej ery konta zostaną w najbliższym czasie skasowane.

Lista wprowadzonych w ostatnim czasie zmian dostępna jest pod aktualną wieścią - po zalogowaniu się do gry oraz w opcjach konta. Bardzo proszę o zgłaszanie wszystkich napotkanych błędów i problemów z grą.

----

Chciałbym również ogłosić mały konkurs "literacki" polegający na napisaniu krótkiego tekstu w formie opowiadania, opisującego to jak rozpoczęła się przygoda waszej postaci w krainie Vallheru (niekoniecznie tej edycji Vallheru).

Wymagania

- Tekst musi być unikalny, napisany na potrzeby konkursu (będzie to weryfikowane).
- Minimalna ilość znaków: 2500
- Poprawność stylistyczna i interpunkcyjna

Zapraszam do udziału w konkursie, gdyż nagrodą będzie maksymalnie rozbudowany dom w wybranym przez siebie mieście. Oprócz tego, wybrane teksty będą opublikowane na blogu, zaś autorzy otrzymają standardowe nagrody w postaci Vallarów oraz unikalnego osiągnięcia.

Termin nadsyłania swoich prac, jako że mamy akurat weekend, to 03.08.2020 godzina 24:00.

Ze swojej strony chciałbym też po raz kolejny podziękować wszystkim graczom, którzy w mniejszy lub większy sposób przyczynili się do rozwoju gry.

Życzę wszystkim powodzenia i udanej ery. c[_]

Zapraszam również po niespodziankę na facebooka ;)Idź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2024 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności