Dołącz do 1319 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Wieści

Wyniki zawodów w levelowaniu + nowy konkurs

napisana przez (Even) 2019-12-26
Witam wszystkich ;)

Nadszedł czas na rozwiązanie ogłoszonego w poprzedniej wieści konkursu levelowego.

Przypominając, nagroda przypada dla pierwszego rzemieślnika, który osiągnął 25 poziom oraz pierwszego walczącego, który zdobył poziom 20.

Bez zbędnego przedłużania ogłaszam, że zwycięzcami niniejszych zawodów są reprezentanci klanu Piękne Stowarzyszenie Zreformowane - Sirnor (ID 7) oraz Don Rincewind (ID 6). Zostaną oni nagrodzeni pamiątkowymi, dedykowanymi przedmiotami. W przypadku Sirnora będzie to:

Narzędzia Sirnora (+30 %) (20/20 wytrzymałości)

zaś dla Dona Rincewinda:

Kostur Rincewinda (+20) (Zwiększa siłę czarów)

Oprócz tego, obaj gracze otrzymują dodatkowo po 50.000 sztuk złota na drobne wydatki.

Gratulacje dla zwycięzców!

--

Przy okazji chciałbym ogłosić również konkurs na wpis na bloga:

- Tematyka: "Wspomnienia z Vallheru". I "Vallheru" można w tym przypadku rozumieć zarówno wąsko, tj. jako krainę pod panowaniem Thindila oraz szerzej - jako nazwę silnika.
- Minimalna ilość znaków: 2500
- Nagroda: vallary, złoto (z możliwością transferu na inne surowce) oraz nagroda specjalna dla najlepszej pracy (o ile oczywiście pojawi się odpowiednia ilość zgłoszeń)

Ewentualne prace można nadsyłać do 2.1.2020. Oczywiście wszystkie z nich, które będą trzymały odpowiedni poziom zostaną nagrodzone oraz opublikowane na blogu.

Nowe zasady oraz małe zawody

napisana przez (Even) 2019-12-18
Witam wszystkich. Z uwagi na ostatnie wydarzenia mam do przekazania ważną informację.

Zdaję sobie sprawę, że to Ogurowo Vallheru, a nie żaden zjebany klon, jednak pewne zasady muszą obowiązywać - tym bardziej, że byliśmy już kilka razy świadkami jak poważnie pewne osoby są w stanie podchodzić do "rywalizacji" w grze. Z uwagi na to, że nie istnieje coś takiego jak oficjalny regulamin gry uznaję, że przyjęte zasady obowiązują od dnia dzisiejszego i nie będę wyciągał konsekwencji wobec graczy, którzy dopuszczali się opisanych poniżej nadużyć wcześniej.

- Wielokrotne przesyłanie bezsensownych przelewów, np. w postaci 1 sztuki złota, będzie uznawane od tej pory za działanie na szkodę gry. Nie tylko zapycha to bazę danych i wykorzystuje zasoby serwera, ale utrudnia też ewentualne monitorowanie logów.

- Jakiekolwiek integracje pomiędzy kontami o tym samym IP (również z wykorzystaniem pośredników) lub często dzielących to samo IP, bez uprzedniego zgłoszenia faktu ewentualnej możliwości takiego współdzielenia będzie traktowane jako multikonto.

Opisane powyżej działania (w zależności od sytuacji) będą karane lochami, permanentnym zablokowaniem możliwości przesyłania przedmiotów lub nawet przymusowym resetem postaci.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszam na pocztę.

--

Żeby nieco załagodzić negatywny wydźwięk wieści ogłaszam również konkurs. Pierwszy walczący, który osiągnie 20 poziom oraz rzemieślnik, który uzyska 25 poziom otrzymają specjalną nagrodę ;)

Zachęcam również do polubienia oficjalnej strony Ogourowo Vallheru na facebooku:
https://www.facebook.com/ogurowo.vallheru/

oraz Twittera:
https://twitter.com/ogurowo

Pozdrawiam i życzę udanego koksowania. c[]


Początek II ery

napisana przez (Even) 2019-12-09
Zgodnie z zapowiedzią w dniu dzisiejszym (tj. 8.12.2019) rozpoczęliśmy II erę Ogurowo Vallheru. Poniżej znajduje się kilka ważnych, związanych z tym faktem informacji:

- wszystkie statystyki, umiejętności oraz posiadane bogactwa zostały zresetowane do wartości początkowych.
- zmianom nie uległy numery ID, imiona graczy, avatary, rangi.
- usunięto wszystkie istniejące klany.
- nieaktywne przez dłuższy czas konta nie były kasowane i są nadal aktywne.
- w ramach bonusu przez pierwsze trzy dni trwania ery zdobywane doświadczenie zostało zwiększone o 50%.

Lista wprowadzonych w ostatnim czasie zmian dostępna jest pod aktualną wieścią - po zalogowaniu się do gry oraz w opcjach konta. Bardzo proszę o zgłaszanie wszystkich napotkanych błędów i problemów z grą.

Ze swojej strony życzę wszystkim powodzenia i udanej ery. c[]

"Obywatel Vader" oraz informacje administracyjne

napisana przez (Even) 2019-11-22
Na podest nieopodal placu targowego wczłapał się otyły herold, celem wygłoszenia przemówienia.

- Słuchajcie, słuchajcie mieszkańcy Vallheru. Na rozkaz wielmożnego Króla Evena ogłasza się co następuje.

- Wszystkich mających jakikolwiek kontakt z obywatelem Vaderem uprasza się o sprowadzenie go na właściwą ścieżkę i zachęcenie go do czynnego udziału w życiu krainy. Nie przystoi to bowiem jednemu z ważniejszych postaci w mitologii Ogórowa na zaniedbywanie praktyk spamowych na forum oraz w karczmie.

- Z woli samego Króla ogłasza się również, iż z uwagi za zasługi obywatela Vadera na rzecz Królestwa, przyznaje mu się także honorową nagrodę specjalną w postaci 5 AP oraz 10000 sztuk złota wraz z początkiem nowej ery.

Herold powolnym ruchem zszedł z podestu po czym do stojącej nieopodal tablicy informacyjnej przymocował również niewielki zwój pergaminu. Uczyniwszy to, zasapany udał się w kierunku miejskiej karczmy. Treść noty widniejącej na zamieszonym przez niego zwoju brzmiała następująco:

--

Jak już zapewne zauważyliście został uruchomiony blog Ogurowo Vallheru. Tak jak wspomniałem w poście go otwierającym, w dużym stopniu chciałbym uzależnić jego rozwój od współpracy z graczami. Jeżeli ktoś ma zatem jakiś ciekawy pomysł na wpis, mniej lub bardziej wpisujący się w jego tematykę, to zachęcam do kontaktu. ;)

Z mojej strony na pewno chciałbym podziękować Gredo, który jako pierwszy zgodził się napisać wpis na temat historii Vallheru opisanej jego słowami.

Link do wpisu: https://ogurowo.pl/blog/skad-sie-wzielo-ogurowo-vallheru/

Jeśli chodzi zaś o wstępny o termin Nowej Ery, to będzie to 8 grudnia 2019. Do tego czasu także chciałbym wprowadzić kilka kluczowych zmian, z których warto wymienić między innymi:

- Dodanie do gry klasy Trapera. Będzie to klasa posiadająca bonusy do unikania przeciwników w takich lokacjach jak góry czy las. Dodatkowo, klasa ta będzie posiadała specjalne premie do poszukiwania oraz hodowli chowańców. Z uwagi na swoje zahartowanie w ciężkich warunkach, będzie ona również otrzymywała zwiększoną ilość punktów życia przy awansie na kolejny poziom.

- Zrównanie mniej więcej doświadczenia otrzymywanego przez klasy rzemieślnicze.

- Dodatkowo, planowane są także dalsze zmiany w balansie klas walczących.

Przy okazji zachęcam również do przekazywania swoich propozycji co do zmian grze - czy to na forum czy drogą prywatną.

Ku chwale mustaka!

Nowy bohater

napisana przez Herold 2019-11-05
I tak oto 149 dnia I ery w krainie pojawił się kolejny bohater, któremu udało się dotrzeć w tajemnicze miejsce i pokonać spoczywającego tam przeciwnika. Władze krainy pragną poinformować mieszkańców, że do panteonu bohaterów Ogurowo Vallheru dołączył Gredo (ID 4), reprezentujący klan Piękne Stowarzyszenie Zreformowane. Cześć mu i chałwa... znaczy się chwała! W ramach nagrody otrzyma on również dodatkowo 5 AP oraz 10000 sztuk złota wraz z początkiem nowej ery, zaś jego imię na wieki pozostanie w archiwach krainy.

Wiwat bohaterowie Ogurowo Vallheru, wiwat Gredo!Idź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2023 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności