Dołącz do 835 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Wieści

Astralna Machina

napisana przez Herold 2022-09-03
I tak oto 77 dnia IX ery w krainie pojawiła się kolejna wspaniała konstrukcja. Władze Vallheru pragną poinformować, że Astralną Machinę wybudował klan Postmodernistyczny Takielunek pod przywództwem Koster (ID 41). Nie byłoby to jednak możliwe bez współpracy i zaangażowania całego klanu oraz wytężonej pracy przedstawicieli wielu profesji rzemieślniczych. W ramach nagrody klan otrzyma również rekompensatę w postaci zwrotu 50% kosztów wybudowania swojej siedziby w nowej erze, zaś jego nazwa na wieki pozostanie w archiwach krainy.

Królewska Illani

napisana przez Herold 2022-08-15
W opinii prawdziwych znawców sztuki zielarstwa jedynie raz na kilkaset zbiorów udaje się wyhodować naprawdę wyjątkowe okazy. Do takich z całą pewnością zaliczyć można niezwykle rzadką odmianę Illani, zwaną Królewską Illani. Zgodnie z niedawnymi doniesieniami zielarzem, któremu w ostatnim czasie udało się ją wyhodować jest Elva (ID 133) z klanu Bractwo Północnego Miecza. Wieść ta bardzo szybko rozniosła się wśród mieszkańców okolicznych terenów, którzy zaczęli wręcz masowo nachodzić jego farmę, aby móc zobaczyć tę rzadką roślinę na własne oczy. Oprócz, przynajmniej tymczasowej, sławy w nagrodę za swoje odkrycie Elva otrzyma również 10000 sztuk złota oraz 5 AP wraz z początkiem nowej ery.

Zuchwała kradzież

napisana przez Herold 2022-08-14
Władze krainy pragną poinformować, że 57 dnia IX ery doszło do zuchwałej kradzieży. Z Magazynu Królewskiego zniknął wyjątkowy artefakt znany jako Kalesony Thindila. Straży miejskiej udało się już ustalić, że za rabunkiem stoi niejaki Akeem (ID 169) z klanu La Cosa Nostra. Według najnowszego rozporządzenia władcy Vallheru, przestępca ten zostanie napiętnowany tytułem Arcyłotra oraz po kres swych dni będzie poszukiwany listem gończym. Zdaniem naczelnego inspektora straży królewskiej, wraz z nastaniem nowej ery Akeem będzie chciał spieniężyć zdobyty artefakt za 10000 sztuk złota, wcześniej wykorzystując jego moc do zdobycia dodatkowych 5 AP.

Poszukiwany:


Akeem (ID 169)
Elf, Złodziej


Początek IX ery

napisana przez (Even) 2022-06-19
Zgodnie z zapowiedzią w dniu dzisiejszym (tj. 19.06.2022) rozpoczęliśmy IX erę Vallheru. Poniżej znajduje się kilka ważnych, związanych z tym faktem informacji:

- wszystkie statystyki, umiejętności oraz posiadane bogactwa zostały zresetowane do wartości początkowych.
- zmianom nie uległy imiona graczy, avatary, rangi.
- odświeżone zostały ID - każdy otrzymał możliwie najniższy numer.
- usunięto wszystkie istniejące klany.
- skasowane zostały konta z nieaktywnością wynoszącą powyżej 365 dni.
- nieaktywne w przeciągu ostatniej ery konta będą systematycznie kasowane w przeciągu najbliższych dni.

Lista wprowadzonych w ostatnim czasie zmian dostępna jest pod aktualną wieścią - po zalogowaniu się do gry oraz w opcjach konta. Bardzo proszę o zgłaszanie wszystkich napotkanych błędów i problemów z grą.

Przypominam także, że z uwagi na zmiany numerów ID konieczna jest aktualizacja sytuacji dotyczącej ewentualnego współdzielenia IP z innymi graczami. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości najlepiej kontaktować się w tej sprawie bezpośrednio z książętami.

Życzę wszystkim powodzenia i udanej ery. c[_]

Wyniki VI turnieju Vallheru Wars

napisana przez (Even) 2022-05-24
Witajcie ;)

VI turniej Vallheru Wars dobiegł końca.

Ostatecznie podium prezentuje się następująco:

  Gracz Walki Punkty
Booll (111) 22 55
Herkan (379) 22 48
El Cztery (4) 22 42

Tytuł Czempiona Vallheru wywalczył Booll, który zakończył turniej zdobywając łącznie 55 punktów, z bilansem walk wynoszącym 18 wygranych, 1 remis, 3 porażki. Wraz z początkiem nowej ery otrzyma on również nagrodę w wysokości 5 AP oraz 10000 sztuk złota.

Drugie miejsce zajął Herkan (4 AP oraz 8000 sztuk złota), a podium zamyka El Cztery (3 AP oraz 6000 sztuk złota). Gratulacje należą się jednak wszystkim uczestnikom turnieju - zarówno tym, którym poszło lepiej, jak i nieco gorzej ;)

Ostatecznie postanowiłem też uprościć nieco zasady konkursu typerskiego i osiągnięcie zostało przyznane tym, którzy poprawnie wskazali co najmniej dwóch graczy na podium (początkowo należało wskazać dokładne miejsca). Na wyróżnienie zasługuje tutaj Ibidem, który poprawnie wytypował całą trójkę, łącznie ze zwycięzcą turnieju.

--

W najbliższym czasie zostanie ogłoszony termin rozpoczęcia nowej ery oraz będą stopniowo wprowadzane zmiany w grze. Jest to dobry moment na przedstawienie swoich propozycji oraz ewentualne dyskusje - zainteresowanych zapraszam na forum.

Informuję też, że do startu nowej ery zwiększone o 100% zostało zdobywane doświadczenie.

c[_]Idź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2022 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności