Dołącz do 1237 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Wieści

Stolarski Majstersztyk

napisana przez Herold 2023-08-08
Są w Vallheru rzemieślnicy, którym żadna drzazga niestraszna i w małym palcu (o ile wcześniej go sobie nie odrąbali) mają wiedzę o dostępnych w krainie rodzajach drewna i sposobach ich obróbki. Mowa rzecz jasna o stolarzach, którzy w swych pracowniach urabiając sobie ręce po łokcie wytwarzają łuki i strzały używane przez vallheryjskich łuczników. Jeśli chodzi o prawdziwych mistrzów w swojej dziedzinie, to ostatnimi czasy głośno zrobiło się o Ann (ID 755) z klanu Via Nocturna & Fairy Tale, który wypracował wyjątkowy kompozyt i stworzył niezwykle szybkostrzelny Łuk retrorefleksyjny kompozytowy. Władca Vallheru gratuluje kunsztu i nagradza go tytułem Legendarnego Stolarza. W ramach nagrody otrzyma on również 10000 sztuk złota oraz 5 AP wraz z początkiem nowej ery.

IX turniej Vallheru Wars

napisana przez (Even) 2023-07-31
Witam wszystkich ;)

Przyszedł czas na rozpoczęcie IX edycji turnieju "Vallheru Wars".

Swoje zgłoszenia uczestnictwa można przesyłać poprzez pocztę do ID 1 - termin ostateczny to najbliższa niedziela (6.08) godzina 24:00. Wymogiem uczestniczenia w turnieju jest posiadanie co najmniej 100 poziomu postaci oraz brak immunitetu.

Szczegóły dot. formuły turnieju zostaną przedstawione po zakończeniu zapisów.

Kowalski Majstersztyk

napisana przez Herold 2023-07-25
Większość wojowników zaopatrując się w swój rynsztunek zapomina o niestrudzonych kowalach, którzy wykorzystując zasoby odludnych kopalni w pocie czoła wykuwają bronie i elementy opancerzenia. Prawdziwi mistrzowie w swojej dziedzinie po niezliczonej ilości godzin spędzonych w kuźni nad doskonaleniem kowalskiego rzemiosła ostatecznie potrafią wytworzyć istne arcydzieła. Szczególne uznanie należy się Wallhen (ID 44) z klanu La Cosa Nostra, któremu po wielu próbach udało się wykuć idealny Nogawice płytowe ze stali. Władca Vallheru gratuluje kunsztu i nagradza go tytułem Legendarnego Kowala. W ramach nagrody otrzyma on również 10000 sztuk złota oraz 5 AP wraz z początkiem nowej ery.

Nowy bohater

napisana przez Herold 2023-07-22
I tak oto 105 dnia XI ery w krainie pojawił się kolejny bohater, któremu udało się dotrzeć w tajemnicze miejsce i pokonać spoczywającego tam przeciwnika. Władze krainy pragną poinformować mieszkańców, że do panteonu bohaterów Vallheru dołączył Franz Pijo (ID 459), reprezentujący klan La Cosa Nostra. Cześć mu i chałwa... znaczy się chwała! W ramach nagrody otrzyma on również dodatkowo 5 AP oraz 10000 sztuk złota wraz z początkiem nowej ery, zaś jego imię na wieki pozostanie w archiwach krainy.

Wiwat bohaterowie Vallheru, wiwat Franz Pijo!

Jubilerski Majstersztyk

napisana przez Herold 2023-06-21
W Vallheru nie brakuje utalentowanych rzemieślników, a wśród nich znaleźć można niezwykle uzdolnionych jubilerów. Ci z kolei są szczególnie cenieni i szanowani przez mieszkańców krainy, gdyż z ich wyrobów korzystają nie tylko wojownicy i magowie, ale i rzemieślnicy pozostałych profesji. Ostatnimi czasy sporo mówi się o Eluvie (ID 58) z klanu Postmodernistyczny Takielunek, któremu po wielu miesiącach ciężkiej pracy i nieustannego doskonalenia swojego rzemiosła udało się stworzyć doskonały [Boski] Pierścień nadmistrza zręczności. Władca Vallheru gratuluje kunsztu i nagradza go tytułem Legendarnego Jubilera. W ramach nagrody otrzyma on również 10000 sztuk złota oraz 5 AP wraz z początkiem nowej ery.Idź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2023 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności