Dołącz do 1237 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Wieści

"Obywatel Vader" oraz informacje administracyjne

napisana przez (Even) 2019-11-22
Na podest nieopodal placu targowego wczłapał się otyły herold, celem wygłoszenia przemówienia.

- Słuchajcie, słuchajcie mieszkańcy Vallheru. Na rozkaz wielmożnego Króla Evena ogłasza się co następuje.

- Wszystkich mających jakikolwiek kontakt z obywatelem Vaderem uprasza się o sprowadzenie go na właściwą ścieżkę i zachęcenie go do czynnego udziału w życiu krainy. Nie przystoi to bowiem jednemu z ważniejszych postaci w mitologii Ogórowa na zaniedbywanie praktyk spamowych na forum oraz w karczmie.

- Z woli samego Króla ogłasza się również, iż z uwagi za zasługi obywatela Vadera na rzecz Królestwa, przyznaje mu się także honorową nagrodę specjalną w postaci 5 AP oraz 10000 sztuk złota wraz z początkiem nowej ery.

Herold powolnym ruchem zszedł z podestu po czym do stojącej nieopodal tablicy informacyjnej przymocował również niewielki zwój pergaminu. Uczyniwszy to, zasapany udał się w kierunku miejskiej karczmy. Treść noty widniejącej na zamieszonym przez niego zwoju brzmiała następująco:

--

Jak już zapewne zauważyliście został uruchomiony blog Ogurowo Vallheru. Tak jak wspomniałem w poście go otwierającym, w dużym stopniu chciałbym uzależnić jego rozwój od współpracy z graczami. Jeżeli ktoś ma zatem jakiś ciekawy pomysł na wpis, mniej lub bardziej wpisujący się w jego tematykę, to zachęcam do kontaktu. ;)

Z mojej strony na pewno chciałbym podziękować Gredo, który jako pierwszy zgodził się napisać wpis na temat historii Vallheru opisanej jego słowami.

Link do wpisu: https://ogurowo.pl/blog/skad-sie-wzielo-ogurowo-vallheru/

Jeśli chodzi zaś o wstępny o termin Nowej Ery, to będzie to 8 grudnia 2019. Do tego czasu także chciałbym wprowadzić kilka kluczowych zmian, z których warto wymienić między innymi:

- Dodanie do gry klasy Trapera. Będzie to klasa posiadająca bonusy do unikania przeciwników w takich lokacjach jak góry czy las. Dodatkowo, klasa ta będzie posiadała specjalne premie do poszukiwania oraz hodowli chowańców. Z uwagi na swoje zahartowanie w ciężkich warunkach, będzie ona również otrzymywała zwiększoną ilość punktów życia przy awansie na kolejny poziom.

- Zrównanie mniej więcej doświadczenia otrzymywanego przez klasy rzemieślnicze.

- Dodatkowo, planowane są także dalsze zmiany w balansie klas walczących.

Przy okazji zachęcam również do przekazywania swoich propozycji co do zmian grze - czy to na forum czy drogą prywatną.

Ku chwale mustaka!

Nowy bohater

napisana przez Herold 2019-11-05
I tak oto 149 dnia I ery w krainie pojawił się kolejny bohater, któremu udało się dotrzeć w tajemnicze miejsce i pokonać spoczywającego tam przeciwnika. Władze krainy pragną poinformować mieszkańców, że do panteonu bohaterów Ogurowo Vallheru dołączył Gredo (ID 4), reprezentujący klan Piękne Stowarzyszenie Zreformowane. Cześć mu i chałwa... znaczy się chwała! W ramach nagrody otrzyma on również dodatkowo 5 AP oraz 10000 sztuk złota wraz z początkiem nowej ery, zaś jego imię na wieki pozostanie w archiwach krainy.

Wiwat bohaterowie Ogurowo Vallheru, wiwat Gredo!

Astralna Machina

napisana przez Herold 2019-11-04
I tak oto 148 dnia I ery w krainie pojawiła się kolejna wspaniała konstrukcja. Władze Ogurowo Vallheru pragną poinformować, że Astralną Machinę wybudował klan Bractwo Północnego Miecza pod przywództwem Grażka (ID 11). Nie byłoby to jednak możliwe bez współpracy i zaangażowania całego klanu oraz wytężonej pracy przedstawicieli wielu profesji rzemieślniczych. W ramach nagrody klan otrzyma również rekompensatę w postaci zwrotu 50% kosztów wybudowania swojej siedziby w nowej erze, zaś jego nazwa na wieki pozostanie w archiwach krainy.Idź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2023 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności