Dołącz do 1359 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Wieści

Bieżące ogłoszenia

napisana przez (Even) 2021-01-24
Witam wszystkich.

Bez zbędnego wstępu chciałbym ogłosić kilka kwestii:

Fabularna grupa projektowa

Przede wszystkim chciałbym wznowić nabór do grupy projektowej, która docelowo będzie się zajmowała kwestiami związanymi z rozwojem gry pod kątem fabularnym.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie na pocztę swojego zgłoszenia. Powinno zawierać ono informacje takie jak:

- Swoja wizja rozwoju gry w tym kierunku.
- Pomysły i propozycje mające na celu fabularne uatrakcyjnienie gry.
- Ew. doświadczenia w podobnych przedsięwzięciach.

Niestety nadesłane w pierwszej turze zgłoszenia uległy, że tak powiem, autodestrukcji. Jeżeli ktoś już wcześniej takie przesyłał, to może po prostu mi się przypomnieć.

Zgłoszenia można nadsyłać do końca stycznia. Ilość wakatów będzie uzależniona od ilości oraz jakości nadesłanych zgłoszeń.

Konkurs literacki #2

Jako, że ostatnio za wiele w krainie się nie działo, to chciałbym również ogłosić kolejny konkurs "literacki" polegający na napisaniu krótkiego opowiadania o dowolnej myśli przewodniej. Jedynym wymogiem stricte fabularnym jest to, aby opowiadanie dotyczyło krainy Vallheru i jego mieszkańców.

Wymagania

- Tekst musi być unikalny, napisany na potrzeby konkursu (będzie to weryfikowane).
- Minimalna ilość znaków: 2500
- Poprawność stylistyczna i interpunkcyjna

Oprócz gratyfikacji finansowej laureaci konkursu otrzymają również dedykowane przedmioty specjalne. Dodatkowo, wybrane teksty będą opublikowane na blogu, zaś autorzy zostaną też nagrodzeni Vallarami oraz unikalnym osiągnięciem.

Termin nadsyłania swoich prac to 31.01.2021 godzina 24:00.

Wsparcie gry

Została stworzona możliwość przekazania dobrowolnego wsparcia finansowego na rzecz gry. Szczegóły w lokacji Wsparcie.

Zuchwała kradzież

napisana przez Herold 2021-01-22
Władze krainy pragną poinformować, że 49 dnia V ery doszło do zuchwałej kradzieży. Z Magazynu Królewskiego zniknął wyjątkowy artefakt znany jako Kalesony Thindila. Straży miejskiej udało się już ustalić, że za rabunkiem stoi niejaki Booll (ID 302) z klanu Bractwo Północnego Miecza. Według najnowszego rozporządzenia władcy Vallheru, przestępca ten zostanie napiętnowany tytułem Arcyłotra oraz po kres swych dni będzie poszukiwany listem gończym. Zdaniem naczelnego inspektora straży królewskiej, wraz z nastaniem nowej ery Booll będzie chciał spieniężyć zdobyty artefakt za 10000 sztuk złota, wcześniej wykorzystując jego moc do zdobycia dodatkowych 5 AP.

Poszukiwany:


Booll (ID 302)
Elf, Złodziej


Złoty Smok

napisana przez Herold 2021-01-02
Przyzwoici mieszkańcy Vallheru nie od wczoraj zdawali sobie sprawę, że pewna za bardzo lubiąca zwierzęta grupa narwańców dokonuje nieco osobliwych eksperymentów. Wszyscy znają również legendy o mitycznych stworzeniach, które miały rzekomo zamieszkiwać krainę w zamierzchłych czasach, lecz wiarę temu dawały dotąd głównie dzieci i półorkowie. W dniu dzisiejszym nauka dogoniła legendę, a owocem ich kazirodczego związku stało się wyhodowanie Złotego Smoka. Tego niewiarygodnego osiągnięcia dokonał ponoć w swojej zagrodzie gracz Elenaina (ID 27) z klanu Piękne Stowarzyszenie Zreformowane. Państwowy związek hodowców postanowił ponoć uhonorować go tytułem Legendarnego Hodowcy. W ramach nagrody otrzyma on również dodatkowo 5 AP oraz 10000 sztuk złota wraz z początkiem nowej ery.

Początek V ery

napisana przez (Even) 2020-12-05
Zgodnie z zapowiedzią w dniu dzisiejszym (tj. 05.12.2020) rozpoczęliśmy V erę Vallheru. Poniżej znajduje się kilka ważnych, związanych z tym faktem informacji:

- wszystkie statystyki, umiejętności oraz posiadane bogactwa zostały zresetowane do wartości początkowych.
- zmianom nie uległy imiona graczy, avatary, rangi.
- odświeżone zostały ID - każdy otrzymał możliwie najniższy numer.
- usunięto wszystkie istniejące klany.
- nieaktywne w przeciągu ostatniej ery konta zostaną w najbliższym czasie skasowane.

Lista wprowadzonych w ostatnim czasie zmian dostępna jest pod aktualną wieścią - po zalogowaniu się do gry oraz w opcjach konta. Bardzo proszę o zgłaszanie wszystkich napotkanych błędów i problemów z grą.

Informuję też, że w najbliższym czasie zostaną ogłoszone informacje dotyczące niedawnego naboru do tzw. fabularnej grupy projektowej.

Życzę wszystkim powodzenia i udanej ery. c[_]

Wyniki drugiego turnieju Vallheru Wars

napisana przez (Even) 2020-11-29
Uzupełniona o zespół klarnecistów Ochotnicza Królewsko-Książęca Orkiestra Dęta od pół godziny odgrywała swoje najnowsze kompozycje, gdy na podeście znów pojawił się herold. Tego dnia ubrany był raczej skromnie, stanął również z boku podestu, który - jak zauważyli co bardziej spostrzegawczy mieszkańcy - obłożony był tego dnia czerwonym dywanem. Inaczej niż zazwyczaj, orkiestra grała jeszcze przez kilka minut, nie robiąc sobie nic z obecności herolda, który posłusznie przemówił, gdy nastała cisza.
- Ludu Altary! Wielki turniej dobiegł końca! - ryknął, by zyskać atencję tłumu. - A wręczenia nagród dokona osobiście sam książę Don Pidżeon!
Po jego słowach na podest wyszło pięć osób: dwóch gnomów i człowiek w szatach magów z insygniami władzy książęcej, elf z magicznym kosturem oraz niepozornie wyglądający hobbit z łukiem. W tej sytuacji mało kto był w stanie połapać się, kto jest kim, natomiast czwórka z przybyłych postaci ustawiła się w szeregu, zaś jeden z gnomów-książąt podchodził po kolei do każdego z nich, coś wręczał i ściskał dłoń. Gdy skończył, dopiero zwrócił się do tłumu.
- A oto wyniki turnieju:

GraczPunkty
Booll (385)51
Chęryg (3)40
Don Rincewind (6)33
Kasen (370)33
4.Rotohus Vauiet (208)31
5.Poquah (368)21
6.Móżyn (106)20
7.Kuruturu (280)15
8.Gerthe (8)13
9.VaderBurro syn Ildka (5)8

Zwycięzcy otrzymają oczywiście obiecane nagrody:
1 miejsce:
- Tytuł II Czempiona Vallheru, 5 AP oraz 10000 sztuk złota wraz z nową erą.
2 miejsce:
- 4 AP oraz 8000 sztuk złota wraz z nową erą.
3 miejsce:
- 3 AP oraz 6000 sztuk złota wraz z nową erą.Idź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2024 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności