Dołącz do 1237 zarejestrowanych graczy! ZAREJESTRUJ SIĘ

Wieści

Nowy bohater

napisana przez Herold 2020-03-15
I tak oto 99 dnia II ery w krainie pojawił się kolejny bohater, któremu udało się dotrzeć w tajemnicze miejsce i pokonać spoczywającego tam przeciwnika. Władze krainy pragną poinformować mieszkańców, że do panteonu bohaterów Ogurowo Vallheru dołączył Don Rincewind (ID 6), reprezentujący klan Piękne Stowarzyszenie Zreformowane. Cześć mu i chałwa... znaczy się chwała! W ramach nagrody otrzyma on również dodatkowo 5 AP oraz 10000 sztuk złota wraz z początkiem nowej ery, zaś jego imię na wieki pozostanie w archiwach krainy.

Wiwat bohaterowie Ogurowo Vallheru, wiwat Don Rincewind!

Strażnik Skarbu - podejście drugie

napisana przez (Even) 2020-03-06
Witam wszystkich ;)

W drugiej erze niestety również nie obędzie się bez kontrowersji związanych z pokonaniem Strażnika Skarbu. Jak sami możecie zauważyć wieść o jego pokonaniu pojawiła się dwukrotnie. Otrzymałem od obu graczy wyjaśnienia - nie będę się tutaj na ten temat rozpisywał. Uważam jednak, że jeśli istnieje uzasadnione zaostrzenie co do walki ze Strażnikiem (co w tej sytuacji na pewno miało miejsce), to należy ją powtórzyć.

Dodam tylko, że osobiście ją testowałem zarówno przed jak i po tej sytuacji i wszystko funkcjonowało jak należy. Oczywiście nie zarzucam też Cragowi czy Murtaghowi próby celowego wykorzystania błędów w grze, na co nie mam dowodów, jednak bez wątpienia doszło tutaj do anomalii, która wpłynęła na wyłonienie bohatera (a właściwie dwóch).

Zdecydowałem, że w związku z powyższym zachodzi konieczność zresetowania Strażnika Skarbu wraz z pewnymi usprawnieniami w walce z nim, które wyeliminują problemy i zagrożenia występujące obecnie w walce turowej. Zagwarantuje to poprawność i niepodważalność przyszłych prób pokonania Strażnika.

Zgodnie z powyższym ogłaszam, że:

- Strażnik Skarbu zostanie zresetowany, zaś tytuły Bohaterów Craga i Murthaga odebrane. Zachowają oni jednak nagrodę w postaci dodatkowych AP oraz złota przyznawaną wraz ze startem nowej ery.
- Statystyki Strażnika Skarbu zostają podwyższone do 14000.
- Walka ze Strażnikiem będzie odbywać się od tej pory na zasadach szybkiej walki.
- W celu zadbania o to, aby faworyzowane w tej sytuacji nie były osoby, które pierwsze przeczytają ww. wieść, dostęp do Portalu będzie zablokowany do jutra godziny 14:00.
- Podobnie jak wcześniej, w walce ze Strażnikiem Skarbu nie można zadać trafienia krytycznego ani korzystać z mikstury oszukania śmierci.
- Po pokonaniu Strażnika Skarbu wszystkie postacie znajdujące się w Portalu (oprócz gracza, który go pokonał) zostają automatycznie przeniesione do Altary.
- Od tej pory istnieje możliwość zmierzenia się ze Strażnikiem Skarbu również po jego pokonaniu i wyłonieniu Bohatera. Każdy może go pokonać jednak tylko jednokrotnie i oprócz doświadczenia i złota nie przyznawana jest za to żadna dodatkowa nagroda.

Informuję również, że powyższe postanowienia są ostateczne i nieodwołalne.

Wyniki zawodów w levelowaniu + nowy konkurs

napisana przez (Even) 2019-12-26
Witam wszystkich ;)

Nadszedł czas na rozwiązanie ogłoszonego w poprzedniej wieści konkursu levelowego.

Przypominając, nagroda przypada dla pierwszego rzemieślnika, który osiągnął 25 poziom oraz pierwszego walczącego, który zdobył poziom 20.

Bez zbędnego przedłużania ogłaszam, że zwycięzcami niniejszych zawodów są reprezentanci klanu Piękne Stowarzyszenie Zreformowane - Sirnor (ID 7) oraz Don Rincewind (ID 6). Zostaną oni nagrodzeni pamiątkowymi, dedykowanymi przedmiotami. W przypadku Sirnora będzie to:

Narzędzia Sirnora (+30 %) (20/20 wytrzymałości)

zaś dla Dona Rincewinda:

Kostur Rincewinda (+20) (Zwiększa siłę czarów)

Oprócz tego, obaj gracze otrzymują dodatkowo po 50.000 sztuk złota na drobne wydatki.

Gratulacje dla zwycięzców!

--

Przy okazji chciałbym ogłosić również konkurs na wpis na bloga:

- Tematyka: "Wspomnienia z Vallheru". I "Vallheru" można w tym przypadku rozumieć zarówno wąsko, tj. jako krainę pod panowaniem Thindila oraz szerzej - jako nazwę silnika.
- Minimalna ilość znaków: 2500
- Nagroda: vallary, złoto (z możliwością transferu na inne surowce) oraz nagroda specjalna dla najlepszej pracy (o ile oczywiście pojawi się odpowiednia ilość zgłoszeń)

Ewentualne prace można nadsyłać do 2.1.2020. Oczywiście wszystkie z nich, które będą trzymały odpowiedni poziom zostaną nagrodzone oraz opublikowane na blogu.

Nowe zasady oraz małe zawody

napisana przez (Even) 2019-12-18
Witam wszystkich. Z uwagi na ostatnie wydarzenia mam do przekazania ważną informację.

Zdaję sobie sprawę, że to Ogurowo Vallheru, a nie żaden zjebany klon, jednak pewne zasady muszą obowiązywać - tym bardziej, że byliśmy już kilka razy świadkami jak poważnie pewne osoby są w stanie podchodzić do "rywalizacji" w grze. Z uwagi na to, że nie istnieje coś takiego jak oficjalny regulamin gry uznaję, że przyjęte zasady obowiązują od dnia dzisiejszego i nie będę wyciągał konsekwencji wobec graczy, którzy dopuszczali się opisanych poniżej nadużyć wcześniej.

- Wielokrotne przesyłanie bezsensownych przelewów, np. w postaci 1 sztuki złota, będzie uznawane od tej pory za działanie na szkodę gry. Nie tylko zapycha to bazę danych i wykorzystuje zasoby serwera, ale utrudnia też ewentualne monitorowanie logów.

- Jakiekolwiek integracje pomiędzy kontami o tym samym IP (również z wykorzystaniem pośredników) lub często dzielących to samo IP, bez uprzedniego zgłoszenia faktu ewentualnej możliwości takiego współdzielenia będzie traktowane jako multikonto.

Opisane powyżej działania (w zależności od sytuacji) będą karane lochami, permanentnym zablokowaniem możliwości przesyłania przedmiotów lub nawet przymusowym resetem postaci.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszam na pocztę.

--

Żeby nieco załagodzić negatywny wydźwięk wieści ogłaszam również konkurs. Pierwszy walczący, który osiągnie 20 poziom oraz rzemieślnik, który uzyska 25 poziom otrzymają specjalną nagrodę ;)

Zachęcam również do polubienia oficjalnej strony Ogourowo Vallheru na facebooku:
https://www.facebook.com/ogurowo.vallheru/

oraz Twittera:
https://twitter.com/ogurowo

Pozdrawiam i życzę udanego koksowania. c[]


Początek II ery

napisana przez (Even) 2019-12-09
Zgodnie z zapowiedzią w dniu dzisiejszym (tj. 8.12.2019) rozpoczęliśmy II erę Ogurowo Vallheru. Poniżej znajduje się kilka ważnych, związanych z tym faktem informacji:

- wszystkie statystyki, umiejętności oraz posiadane bogactwa zostały zresetowane do wartości początkowych.
- zmianom nie uległy numery ID, imiona graczy, avatary, rangi.
- usunięto wszystkie istniejące klany.
- nieaktywne przez dłuższy czas konta nie były kasowane i są nadal aktywne.
- w ramach bonusu przez pierwsze trzy dni trwania ery zdobywane doświadczenie zostało zwiększone o 50%.

Lista wprowadzonych w ostatnim czasie zmian dostępna jest pod aktualną wieścią - po zalogowaniu się do gry oraz w opcjach konta. Bardzo proszę o zgłaszanie wszystkich napotkanych błędów i problemów z grą.

Ze swojej strony życzę wszystkim powodzenia i udanej ery. c[]Idź do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


Lista graczy | Osiągnięcia | Generator imion | Generator nazw miast | Generator rzutu kością

© 2023 Vallheru based on Vallheru Engine | Regulamin | Polityka prywatności